DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  Sledujte, čo len chcete a kedy chcete

  Nahrávajte na pevný disk bez toho, aby ste sa obávali o úložný priestor. Ponechajte si všetko, čo sa vám páči, na DVD v trvácnej kvalite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

160 GB DVDR3360H/58 Nájsť podobné výrobky

Sledujte, čo len chcete a kedy chcete

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Pomocou Instant Replay môžete opätovne zažiť magické filmové momenty a vynikajúce športové scény - vždy, keď budete chcieť. Stlačením tlačidla vám pevný disk opätovne prehrá posledných 30 sekúnd. Posunutie sa ešte viac dozadu nevyžaduje nič viac, ako len opätovné stlačenie tlačidla.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Vysokorýchlostná archivácia z pevného disku na DVD

  Vysokorýchlostná archivácia umožňuje vytvoriť kópiu záznamu z pevného disku na DVD v zlomku pôvodnej doby nahrávania. Akonáhle je program uložený na HDD, môžete ho skopírovať na DVD+R/+RW pri maximálnej rýchlosti.

 • Prehráva MP3, WMA, JPEG, DivX 3,11/4.x/5.x/6

  Možnosť prehrávania viacerých formátov vám umožní prehrať viacero formátov súborov pre maximálny zážitok z počúvania a pozerania, a to vrátane formátov MP3, WMA, JPEG a populárneho formátu digitálnych médií DivX. Prehrávanie formátu DivX vám umožní prehrávať a zdieľať komprimovaný vysokokvalitný DivX filmový obsah mimo vášho počítača.

 • Dual Media pohodlne nahráva na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporujú duálne nahrávanie – možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW. Nech si teraz kúpite akýkoľvek disk, rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky prehrávateľné na akomkoľvek DVD prehrávači.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať