DVD prehrávač/rekordér

  DVD prehrávač/rekordér

  Nahrávanie s jednoduchou obsluhou

  DVD rekordér kompaktnej veľkosti s Dual media, DivX a i.Link

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrávanie s jednoduchou obsluhou

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • Dual Media pohodlne nahráva na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporujú duálne nahrávanie – možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW. Nech si teraz kúpite akýkoľvek disk, rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky prehrávateľné na akomkoľvek DVD prehrávači.

 • VPS/PDC zaznamená TV program presne od začiatku po koniec

  Pomocou funkcií VPS (Video Programming System) PDC (Program Delivery Control) kontroluje TV stanica začiatok a dĺžku naprogramovaného nahrávania. To znamená, že vaše nahrávacie zariadenie sa zapne a vypne v správny čas, aj keď naprogramovaný televízny program začne skôr alebo skončí neskôr, ako sa očakávalo.

 • SmartAlgo zaisťuje kvalitu nahrávania a kompatibilitu

  SmartAlgo™ zaisťuje kvalitné nahrávky bez ohľadu na formát disku alebo kvalitu. Jeho patentovaná samoučiaca adaptívna technológia vyberie optimálnu stratégiu zápisu pre príslušný disk, ktorý sa používa. Touto činnosťou výrazne zlepší spoľahlivosť nahrávania, zaistí nulové zlyhania počas nahrávania a garantuje kompatibilitu prehrávania.

 • Ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie

  Úplne jednoducho preskúmajte všetky tieto funkcie od jednoduchého nahrávania pomocou časovača až po pokročilejšie funkcie úpravy. Pomocou tohto ľahko použiteľného grafického rozhrania dokáže ktokoľvek ovládať tento rekordér. Ponuky na obrazovke sú logicky rozvrhnuté a dajú sa ľahko pochopiť. Okrem toho sa na potrebných miestach nachádza sprevádzajúci text.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať