DVD rekordér/videorekordér

  DVD rekordér/videorekordér

  Uchovajte si svoje kazety VHS na DVD

  Predstavujeme univerzálny rekordér, ktorý prehráva a nahráva disky DVD aj kazety VHS! S technológiou i.LINK teraz môžete kopírovať vaše obľúbené kazety z kamkordéra vo vynikajúcej digitálnej kvalite obrazu a zvuku na DVD.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uchovajte si svoje kazety VHS na DVD

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Priame kopírovanie - jednoducho nahr. video z disku VHS na DVD

  Prítomnosť tlačidla priameho kopírovania umožňuje používateľovi nahrávanie z videokazety bez zložitého výberu ponuky alebo oddeleného výberu vstupu/výstupu.

 • Dual Media nahráva na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Prehráva MP3, WMA, JPEG, DivX 3,11/4.x/5.x/6

  Možnosť prehrávania viacerých formátov vám umožní prehrať viacero formátov súborov pre maximálny zážitok z počúvania a pozerania, a to vrátane formátov MP3, WMA, JPEG a populárneho formátu digitálnych médií DivX. Prehrávanie formátu DivX vám umožní prehrávať a zdieľať komprimovaný vysokokvalitný DivX filmový obsah mimo vášho počítača.

 • VPS/PDC zaznamená TV program presne od začiatku po koniec

  Pomocou funkcií VPS (Video Programming System) PDC (Program Delivery Control) kontroluje TV stanica začiatok a dĺžku naprogramovaného nahrávania. To znamená, že vaše nahrávacie zariadenie sa zapne a vypne v správny čas, aj keď naprogramovaný televízny program začne skôr alebo skončí neskôr, ako sa očakávalo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať