DVD rekordér/videorekordér

  DVD rekordér/videorekordér

  Skonvertujte svoje kazety VHS na DVD

  S modelom Philips DVDR3510V získate to najlepšie z oboch svetov. Je vybavený Dual Media DVD rekordérom s integrovanými funkciami videorekordéra. Priame obojsmerné kopírovanie, certifikácia DivX a priame rozhranie USB Direct zabezpečia maximálne pohodlie

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Skonvertujte svoje kazety VHS na DVD

 • Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS

  Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS

  Prehráva v podstate akékoľvek požadované médiá - CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW, DVD+R DL alebo dokonca aj pásky VHS. Vyskúšajte neprekonateľnú flexibilitu a pohodlie pri prehrávaní všetkých typov diskov na jednom zariadení.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Priame kopírovanie pre obojsmerný prenos videí z VCR na DVD

  Tlačidlo priameho kopírovania prináša bezkonkurenčnú funkciu – možnosť prenosu obľúbených videoscén z disku DVD na kazetu VHS a naopak. Stlačením tohto tlačidla počas prehrávania disku DVD alebo kazety VHS vyvoláte jednoduchú jednopoložkovú ponuku, v ktorej len potvrdíte svoj zámer kopírovať – bez ďalších zbytočných krokov alebo možností. Pohodlné, rýchle a ľahké – také je priame kopírovanie.

 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

 • Prehráva MP3, WMA a fotografie JPEG z digitálneho fotoaparátu

  Prehráva formáty MP3, WMA a JPEG. Vyskúšajte výhody zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať