DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  USB 2.0

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  Vychutnajte si video s vysokým rozlíšením

  Vychutnajte si fotografie, filmy a hudobné súbory na TV v komforte obývačky. Maximálne využite svoj čas pred TV, a to pomocou funkcie jednodotykového pozastavenie živej TV, okamžitého prehrávania a FlexTime. Sledujte svoje obľúbené veci kedykoľvek chcete, a to bez toho, aby ste niečo prepásli. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

160 GB DVDR3575H/58 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si video s vysokým rozlíšením

s HDMI 1080p

 • Prehráva DivX, MP3, WMA a fotografie JPEG digitálneho fotoaparátu

  Prehráva DivX, MP3, WMA a fotografie JPEG digitálneho fotoaparátu

  Prehrá v podstate akýkoľvek požadovaný formát médií - DivX, MP3, WMA alebo JPEG. Vyskúšajte neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Jednoduchý prenos súborov medzi HDD, DVD a vysokorýchlostným USB 2.0

  Jednoduchý prenos súborov medzi HDD, DVD a vysokorýchlostným USB 2.0

  Vďaka dokonalej prenosnosti súborov môžete prenášať alebo kopírovať svoje multimediálne súbory z jedného zdroja na iný bez ohľadu na to, či sú súbory uložené na pevnom disku rekordéra, DVD disku alebo na vašej USB jednotke Flash.

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Pomocou Instant Replay môžete opätovne zažiť magické filmové momenty a vynikajúce športové scény - vždy, keď budete chcieť. Stlačením tlačidla vám pevný disk opätovne prehrá posledných 30 sekúnd. Posunutie sa ešte viac dozadu nevyžaduje nič viac, ako len opätovné stlačenie tlačidla.

 • Vďaka funkcii FlexTime sledujete začiatok, zatiaľ čo nahrávate koniec

  Vďaka funkcii FlexTime sledujete začiatok, zatiaľ čo nahrávate koniec

  Pomocou funkcie Flex Time môžete vďaka extrémnej rýchlosti pevného disku pozerať program aj počas jeho nahrávania. Tiež môžete sledovať iný program z pevného disku, zatiaľ čo nahrávate niečo iné.

 • Dual Media pohodlne zaznamenáva na disky DVD+-R/RW, DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Multimediálny Jukebox s pevným diskom umožní uložiť filmy, hudbu a fotografie

  Vytvorte si vlastný jukebox digitálnych médií priamo vo svojej obývačke. Rýchlo a pohodlne preneste súbory vo formáte MP3, WMA, MPEG2, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG a HD JPEG na vstavaný pevný disk rekordéra – z USB kľúčov, prenosných prehrávačov médií, digitálnych fotoaparátov a dokonca z niektorých AV zariadení. Prehrajte svoje obľúbené filmy, hudbu alebo fotografie na televízore alebo systéme domáceho kina kedykoľvek chcete. Možnosti sú neobmedzené, a také bude aj vaše potešenie.

 • Vysokorýchlostná archivácia z pevného disku na DVD

  Vysokorýchlostná archivácia umožňuje vytvoriť kópiu záznamu z pevného disku na DVD v zlomku pôvodnej doby nahrávania. Akonáhle je program uložený na HDD, môžete ho skopírovať na DVD+R/+RW pri maximálnej rýchlosti.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať