DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  USB 2.0

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  AV centrum vybavené technológiou HDMI 1080p

  Tento DVD rekordér ponúka výhodu pohodlného nahrávania na 250 GB pevný disk. A ak si chcete niečo uchovať na dlhšie, jednoducho si nahrajte zvolené programy na disk DVD a vychutnávajte si videá vo vysokej kvalite, ktoré s vami zostanú celý život. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

250 GB DVDR5570H/58 Nájsť podobné výrobky

AV centrum vybavené technológiou HDMI 1080p

 • Jednoduchý prenos súborov medzi HDD, DVD a vysokorýchlostným USB 2.0

  Jednoduchý prenos súborov medzi HDD, DVD a vysokorýchlostným USB 2.0

  Vďaka dokonalej prenosnosti súborov môžete prenášať alebo kopírovať svoje multimediálne súbory z jedného zdroja na iný bez ohľadu na to, či sú súbory uložené na pevnom disku rekordéra, DVD disku alebo na vašej USB jednotke Flash.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Pomocou Instant Replay môžete opätovne zažiť magické filmové momenty a vynikajúce športové scény - vždy, keď budete chcieť. Stlačením tlačidla vám pevný disk opätovne prehrá posledných 30 sekúnd. Posunutie sa ešte viac dozadu nevyžaduje nič viac, ako len opätovné stlačenie tlačidla.

 • Vďaka funkcii FlexTime sledujete začiatok, zatiaľ čo nahrávate koniec

  Vďaka funkcii FlexTime sledujete začiatok, zatiaľ čo nahrávate koniec

  Pomocou funkcie Flex Time môžete vďaka extrémnej rýchlosti pevného disku pozerať program aj počas jeho nahrávania. Tiež môžete sledovať iný program z pevného disku, zatiaľ čo nahrávate niečo iné.

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • Hybridný TV tuner pre analógový a digitálny príjem TV

  Hybridný TV tuner pre analógový a digitálny príjem TV

  Pomocou hybridného TV tunera môžete sledovať akýkoľvek program - bez ohľadu na to, či patrí medzi digitálne alebo analógové vysielanie. Zatiaľ čo vysielací priemysel prechádza na digitálne vysielanie, hybridný TV tuner vám umožní sledovať analógové vysielania teraz a akékoľvek, ktoré začne následne vysielať digitálne. Získate neprerušovanú zábavu - teraz a v budúcnosti.

 • Multimediálny Jukebox s pevným diskom umožní uložiť filmy, hudbu a fotografie

  Vytvorte si vlastný jukebox digitálnych médií priamo vo svojej obývačke. Rýchlo a pohodlne preneste súbory vo formáte MP3, WMA, MPEG2, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG a HD JPEG na vstavaný pevný disk rekordéra – z USB kľúčov, prenosných prehrávačov médií, digitálnych fotoaparátov a dokonca z niektorých AV zariadení. Prehrajte svoje obľúbené filmy, hudbu alebo fotografie na televízore alebo systéme domáceho kina kedykoľvek chcete. Možnosti sú neobmedzené, a také bude aj vaše potešenie.

 • Nahrávanie TV programov s 5.1-kanálovým zvukom

  Digitálne nahrávanie 5.1-kanálového zvuku vám umožní zachytiť okrem videa aj originálny zvuk z digitálnych viackanálových zdrojov. Tieto nahrávky sa dajú prehrávať viackanálovo len pri pripojení k 5.1-kanálovému reproduktorovému systému.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať