DVD rekordér/videorekordér

  DVD rekordér/videorekordér

  Uchovajte svoje VHS kazety navždy na DVD

  Predstavujeme prehrávač all-in-one, ktorý prehráva a nahráva DVD disky aj VHS kazety! S technológiou i.Link teraz môžete kopírovať vaše obľúbené kazety z kamkordéra v digitálnej kvalite obrazu a zvuku na DVD.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uchovajte svoje VHS kazety navždy na DVD

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • VPS/PDC zaznamená TV program presne od začiatku po koniec

  Pomocou funkcií VPS (Video Programming System) PDC (Program Delivery Control) kontroluje TV stanica začiatok a dĺžku naprogramovaného nahrávania. To znamená, že vaše nahrávacie zariadenie sa zapne a vypne v správny čas, aj keď naprogramovaný televízny program začne skôr alebo skončí neskôr, ako sa očakávalo.

 • Nahráva až 6 hodín na jednovrstvové disky DVD+R/RW alebo DVD-R/RW

  6-hodinový režim nahrávania dostupný na určitých modeloch DVD rekordérov umožňuje nahrať až šesť hodín videa na jednovrstvové disky DVD+RW/+R a DVD-R/RW.

 • Inteligentné oddeľovanie kapitol pridá značky podľa scén cez i.LINK

  Inteligentné oddeľovanie kapitol zisťuje strihy scén (časové/dátumové zmeny) v originálnom DV, aby na kópii DVD presne nadväzovali.

 • DVD disky prehrá bežný DVD prehrávač aj PC mechanika

  DVD rekordéry prehrávajú bežné DVD-Video disky, ale rovnako dôležitý je fakt, že DVD+R a DVD+RW disky, ktoré na nich nahráte, možno prehrávať na existujúcich DVD-Video prehrávačoch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať