DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  Nahrávajte a ukladajte digitálnu TV

  Rekordér DVD/pevný disk vysokej kvality, ktorý poskytuje absolútny audiovizuálny zážitok. A na to všetko dostanete pohodlie systému GUIDE Plus+. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

160 GB DVDR7260H/58 Nájsť podobné výrobky

Nahrávajte a ukladajte digitálnu TV

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Pomocou Instant Replay môžete opätovne zažiť magické filmové momenty a vynikajúce športové scény - vždy, keď budete chcieť. Stlačením tlačidla vám pevný disk opätovne prehrá posledných 30 sekúnd. Posunutie sa ešte viac dozadu nevyžaduje nič viac, ako len opätovné stlačenie tlačidla.

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • 5.1-kanálové nahrávanie zvuku TV programov zo set-top boxu

  Digitálne nahrávanie 5.1-kanálového zvuku vám umožní zachytiť okrem videa aj originálny zvuk z digitálnych viackanálových zdrojov, ako napríklad satelitných prijímačov a uložiť ich na DVD. Tieto nahrávky sa potom dajú prehrávať viackanálovo iba na vašom rekordéri Philips alebo stereofónne na akomkoľvek DVD prehrávači.

 • Elektronický sprievodca TV programami GUIDE Plus+

  GUIDE Plus+ je elektronický sprievodca TV programami, ktorý sa poskytuje zadarmo na obrazovke. Zobrazuje, čo bude v televízii pár nasledovných dní a umožňuje naprogramovať časovač DVD rekordéra stlačením tlačidla.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

 • FlexTime na sledovanie začiatku, zatiaľ čo sa koniec stále nahráva

  Pomocou funkcie FlexTime pozerať program aj počas jeho nahrávania, vďaka extrémnej rýchlosti pevného disku.

 • Dual Media pohodlne zaznamenáva na disky DVD+-R/RW, DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Digitálny TV tuner (DVB-T) pre priame nahrávanie

  Integrovaný tuner DVB-T umožňuje prijímať digitálny pozemný TV signál a sledovať alebo nahrávať ho. Videosignál zostáva stále digitálny bez akýchkoľvek analógových medzikrokov, čím zachováva vysokú obrazovú kvalitu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať