DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  Rekordér DVD/pevný disk

  Nahrávajte na pevný disk bez obáv, kam všetko uložíte. Čo sa vám zapáči, dajte na DVD. Len ukážte a kliknite pomocou ovládača GUIDE Plus+ a vaše obľúbené programy sa nahrajú aj s informáciami o názve. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

250 GB DVDR7310H/58 Nájsť podobné výrobky

Rekordér DVD/pevný disk

s ovládačom GUIDE Plus+

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Pomocou Instant Replay môžete opätovne zažiť magické filmové momenty a vynikajúce športové scény - vždy, keď budete chcieť. Stlačením tlačidla vám pevný disk opätovne prehrá posledných 30 sekúnd. Posunutie sa ešte viac dozadu nevyžaduje nič viac, ako len opätovné stlačenie tlačidla.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Elektronický sprievodca TV programami GUIDE Plus+

  GUIDE Plus+ je elektronický sprievodca TV programami, ktorý sa poskytuje zadarmo na obrazovke. Zobrazuje, čo bude v televízii pár nasledovných dní a umožňuje naprogramovať časovač DVD rekordéra stlačením tlačidla.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

 • Dual Media pohodlne zaznamenáva na disky DVD+-R/RW, DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Výstup HDMI s upscalingom videa na HD rozlíšenie 720p/1080i

  HDMI (High-Definition Multimedia Interface – Multimediálne rozhranie vysokého rozlíšenia) je priame digitálne pripojenie, ktoré prenáša digitálne video s vysokým rozlíšením ako aj digitálny viackanálový zvuk. Pomocou upscalingu videa môžete zvýšiť rozlíšenie SD (Standard Definition - štandardné rozlíšenie) video signálu používaného pri DVD na vysoké rozlíšenie až do 720p alebo 1080i, takže budete vďaka ostrejšiemu a vernejšiemu obrazu schopní vidieť viac detailov. Výsledný výstupný video signál v HD rozlíšení môže byť prenesený na HD ready obrazovku pomocou HDMI. Rozhranie HDMI je úplne spätne kompatibilné s DVI.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať