DVD prehrávač/rekordér

  DVD prehrávač/rekordér

  Vyskúšajte čaro nahrávania na DVD!

  Vďaka rozhraniu i.LINK teraz môžete kopírovať svoje kazety nahraté na videokamere v perfektnej digitálnej kvalite.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyskúšajte čaro nahrávania na DVD!

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • RGB vstup pre nahrávanie analógového/digitálneho signálu z koncových zariadení

  Video komponent RGB je štandard prepojenia analógového videa s najvyššou kvalitou -- video ostrejšie ako S a zložený video signál. DVD rekordéry Philips môžu nahrávať priamo z RGB zdrojov, napríklad zo satelitných prijímačov.

 • Kódovanie Dolby Digital 2.0 pre kvalitné zvukové nahrávky

  Dolby Digital je vyspelá technológia kódovania zvuku, ktorá sa používa na všetkých DVD-Video diskoch. DVD rekordéry Philips ukladajú zvuk v rovnakom formáte, takže je plne kompatibilný s každým DVD prehrávačom. Kvalita prekonáva kvalitu analógového videorekordéra.

 • Index Picture Screen je DVD ponuka vytvorená na disku DVD

  Index Picture Screen je DVD ponuka vytvorená na disku DVD+RW/+R, ktorá je dostupná aj na štandardných DVD prehrávačoch. Umožňuje okamžitý prehľad a jednoduchý prístup, takže môžete priamo vidieť, čo je na disku a prejsť na nahrávku, ktorú chcete sledovať.

 • Vyberte scény, ktoré chcete, a ostatné preskočte

  Jednoduchý mechanizmus DVD rekordérov spoločnosti Philips na odstránenie napr. reklám alebo iných nezaujímavých častí z filmu, prípadne menej zaujímavých častí z domácich videí, prostredníctvom Výberu obľúbenej scény. Výber je uchovaný na disku DVD+R/RW, ale môžete si ho prezrieť aj na iných DVD prehrávačoch.

 • DVD disky prehrá bežný DVD prehrávač aj PC mechanika

  DVD rekordéry prehrávajú bežné DVD-Video disky, ale rovnako dôležitý je fakt, že DVD+R a DVD+RW disky, ktoré na nich nahráte, možno prehrávať na existujúcich DVD-Video prehrávačoch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať