DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  Objavte nové zážitky s funkciou Pixel Plus

  Rekordér DVD/pevný disk vysokej kvality, ktorý poskytuje absolútny audiovizuálny zážitok. A na to všetko dostanete pohodlie systému GUIDE Plus+.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

Objavte nové zážitky s funkciou Pixel Plus

 • Pixel Plus pre ostrejšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus pre ostrejšie detaily, hĺbku a čistotu

  Technológia Pixel Plus je adaptívna metóda vylepšovania kvality obrazu výstupných signálov z ľubovoľného zdroja, napríklad televízneho príjmu, vstupu zo satelitného prijímača, nahrávok DVD a prehrávania DVD na ľubovoľnej úrovni kvality. Kvalita obrazu spracovávaných videosignálov sa analyzuje a v závislosti od stupňa rušenia sa na výstupný signál aplikujú príslušné technológie redukcie šumu, časových úprav a vylepšenia ostrosti patentované spoločnosťou Philips. Vďaka tomu sa dosahuje vyššia kvalitu výstupného video signálu z výstupu HDMI na akýchkoľvek televízoroch s HDMI a Pixel Plus od spoločnosti Philips.

 • Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s (Digital Video Interface) DVI.

 • Video Upscaling pre zdokonalené rozlíšenie až na 1080i

  Pomocou prevzorkovania videa môžete zvýšiť rozlíšenie SD (štandardné rozlíšenie) video signálu, ktoré používa DVD na HD (vysoké rozlíšenie), takže budete môcť vidieť viac detailov vďaka ostrejšiemu a prirodzenejšiemu obrazu. Výsledný vysoko ostrý výstupný signál videa môže byť pripojený k vysoko ostrému displeju cez rozhranie HDMI (vysoko ostré multimediálne rozhranie).

 • Integrovaný digitálny TV tuner pre priame nahrávanie

  Integrovaný tuner DVB-T umožňuje prijímať digitálny pozemný TV signál a sledovať alebo nahrávať ho. Videosignál zostáva stále digitálny bez akýchkoľvek analógových medzikrokov, čím zachováva vysokú obrazovú kvalitu.

 • 5.1-kanálové nahrávanie zvuku TV programov zo set-top boxu

  Digitálne nahrávanie 5.1-kanálového zvuku vám umožní zachytiť okrem videa aj originálny zvuk z digitálnych viackanálových zdrojov, ako napríklad satelitných prijímačov a uložiť ich na DVD. Tieto nahrávky sa potom dajú prehrávať viackanálovo iba na vašom rekordéri Philips alebo stereofónne na akomkoľvek DVD prehrávači.

 • Elektronický sprievodca TV programami GUIDE Plus+

  GUIDE Plus+ je elektronický sprievodca TV programami, ktorý sa poskytuje zadarmo na obrazovke. Zobrazuje, čo bude v televízii pár nasledovných dní a umožňuje naprogramovať časovač DVD rekordéra stlačením tlačidla.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

 • Dual Media pohodlne zaznamenáva na disky DVD+-R/RW, DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať