SmartPro Active

Robotický vysávač

  SmartPro Active

  Robotický vysávač

  Dôkladné a ľahké čistenie na vysokej úrovni

  Robotický vysávač Philips SmartPro Active čistí za vás. Vďaka systému inteligentnej detekcie robot optimalizuje stratégiu čistenia, aby váš domov dôkladne vyčistil. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SmartPro Active Robotický vysávač

3-krokový čistiaci systém, Čas prevádzky 90 min, Nasúvateľné umývanie podláh FC8810/01 Nájsť podobné výrobky

Dôkladné a ľahké čistenie na vysokej úrovni

So systémom inteligentnej detekcie a 3-krokovým čistením

 • Systém inteligentnej detekcie prispôsobuje čistenie akémukoľvek prostrediu

  Systém inteligentnej detekcie prispôsobuje čistenie akémukoľvek prostrediu

  Nový robotický vysávač je vybavený systémom inteligentnej detekcie – kombinácie inteligentných čipov, až 20 snímačov, gyroskopu a akcelerometra – vďaka ktorej robot účinne vykonáva čistenie samostatne. Robot rozumie prostrediu a vyberie optimálnu stratégiu pre čo najrýchlejšie vyčistenie vášho domu. Nezasekne sa a v prípade potreby sa vráti do svojej dokovacej stanice.

 • Infračervené snímače na detekciu a vyhýbanie sa prekážkam

  Infračervené snímače na detekciu a vyhýbanie sa prekážkam

  Nový vysávač Philips je vybavený 6 infračervenými snímačmi na detekciu a vyhýbanie sa prekážkam, napr. stenám, lampám, alebo káblom, takže podlahy vám vyčistí dôkladne. Napokon si môžete užiť čistý dom bez toho, aby ste zasiahli.

 • Automaticky sa vráti do základne, kde sa nabije

  Automaticky sa vráti do základne, kde sa nabije

  Keď je batéria robotického vysávača Philips takmer vybitá, automaticky sa sám odíde nabiť do dokovacej stanice, aby bol pripravený na ďalšie čistenie.

 • Vytvorte si týždenný plán

  Vytvorte si týždenný plán

  Vysávač ponúka funkciu týždenného plánovania, takže si môžete naprogramovať ďalšie čistenie týždeň vopred s možnosťou nastavenia odlišného času na každý deň okrem jedného. Robot sa aktivuje, aj keď nie ste doma, takže sa môžete tešiť z čistého domova.

 • Výkonná lítium-iónová batéria s dobou prevádzky 90 minút

  Výkonná lítium-iónová batéria s dobou prevádzky 90 minút

  Výkonná lítium-iónová batéria má dlhšiu výdrž a kratšiu dobu nabíjania než štandardné batérie. Nový robotický vysávač môže bežať až 90 min.

 • 3-krokový čistiaci systém vrátane funkcie umývania podláh

  3-krokový čistiaci systém vrátane funkcie umývania podláh

  Prvé dve dlhé kefy zametajú nečistoty a prach do cesty robota. Hubica potom nečistoty a prach pozbiera vďaka jeho výkonnému motoru. A nakoniec nasúvateľná podložka na umývanie podláh umocní čistenie pozbieraním aj toho najjemnejšieho prachu z podlahy.

 • Robot rozpoznáva najznečistenejších oblastí pre dôkladnejšie čistenie

  Robot rozpoznáva najznečistenejších oblastí pre dôkladnejšie čistenie

  Funkcia snímača prachu umožňuje robotovi automaticky rozpoznať oblasti, kde sa nahromadilo najviac prachu, takže v danej oblasti zostane niekoľko sekúnd dlhšie, aby ju dôkladnejšie vyčistil.

 • Hubica sledovania obrysov sa prispôsobuje nerovným podlahám

  Hubica sledovania obrysov sa prispôsobuje nerovným podlahám

  Robotický vysávač sa dodáva s pohyblivou hubicou, ktorá sleduje obrysy podláh, kobercov, rohoží atď., aby zaistila presné výsledky čistenia.

 • 4 režimy čistenia na prispôsobenie sa rôznym oblastiam

  4 režimy čistenia na prispôsobenie sa rôznym oblastiam

  4 režimy čistenia na prispôsobenie sa rôznym oblastiam vo vašom dome. Režim typu „z“ vedie robota v rovnobežnom kľukatom vzore, keď objaví relatívne väčší priestor. Režim odrazenia vedie robota v priamke, keď narazí do nejakého predmetu, tak si robot vyberie iný náhodný smer. Pri režime špirálovitého pohybu sa robot pohybuje v špirále so zväčšujúcim sa polomerom. Režim pohybu popri stene steny vedie robota tak, aby pri čistení zostával blízko steny a rovnobežne so stenou.

 • Diaľkové ovládanie na ovládanie robota na diaľku

  Diaľkové ovládanie na ovládanie robota na diaľku

  Diaľkové ovládanie vám umožňuje ovládať robotický vysávač na diaľku a vykonávať niekoľko činností. Robotovi môžete prikázať, aby sa spustil a zastavil, naviesť ho do ľubovoľného smeru, zmeniť cestu čistenia alebo mu nariadiť návrat do dokovacej stanice.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať