Swarovski

Swarovski

Pamäťový USB kľúč

  Swarovski

  Pamäťový USB kľúč

  Vdýchnite svojim údajom dušu

  Maximálna funkčnosť. Najjasnejšia fantázia. Odteraz prináša fantastické spojenie medzi spoločnosťou Philips a spoločnosťou Swarovski novú úroveň zážitku z technológie. Jej názov je Active Crystals. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Swarovski Active Crystals Pamäťový USB kľúč

Heart Beat, 1 GB FM01SW40/00 Nájsť podobné výrobky

Vdýchnite svojim údajom dušu

pre dokumenty, obrázky a hudbu

 • Kryštály Silver Shade vo vyhotovení Ceralun

  Štýl a jednoduchosť sa pôvabne spájajú s leskom kryštálov vďaka súprave kryštálov Silver Shade osadených technikou Ceralun. Keď užitočnosť nie je dostačujúca, nový pamäťový USB kľúč Active Crystals dodá dušu zdieľaniu vašich údajov.

 • Štýlový klenot v prekrásne vyleštenej nehrdzavejúcej oceli

  Maximálna funkčnosť a najžiarivejšia fantázia. Nový pamäťový USB kľúč Active Crystals sa dodáva v štýlovom a drahocennom dizajne a je vyrobený z leštenej nehrdzavejúcej ocele.

 • Nádherný náhrdelník a úložné puzdro

  Pripevnite si pamäťový USB kľúč Active Crystals k prekrásnemu náhrdelníku a noste ho na krku ako štýlový prívesok. Aby ste chránili a odložili svoj cenný pamäťový USB kľúč Active Crystals, dodáva sa špeciálne navrhnuté puzdro.

 • Úložná kapacita až 1 GB pre veľké súbory s údajmi

  1 GB priestoru vám ponúka kapacitu na ukladanie, prenášanie a zdieľanie veľkých súborov, ako sú dokumenty, hudba a obrázky cez port USB vo vašom PC alebo prenosnom počítači.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Zdieľajte a uložte až 250 skladieb a 1000 fotografií

  Tento štýlový klenot sa vyvinul na zdieľanie a uloženie až 250 piesní a 1000 obrázkov a je vhodný pre osobné, prenosné a výkonné používanie. Od mamičky, ktorá so sebou prenáša obrázky svojich detí až po obchodníčky, ktoré si prenášajú svoje súbory s extrémnou ľahkosťou a pohodlím.

 • Špeciálne navrhnutý softvér s jednoduchým ovládaním

  Súčasťou je kompletný softvérový balík, ktorý sa automaticky spustí z pamäťového USB kľúča Active Crystals a zabezpečí vám prístup k užitočným funkciám, ako napríklad synchronizácia a automatická kompresia súborov.

 • Ochráňte vaše cenné osobné údaje heslom

  Vďaka ochrane heslom vrátane 256-bitového šifrovania AES budú vaše cenné údaje chránené pred nepovoleným prístupom, a to jednoduchým použitím hesla.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať