USB jednotka Flash

  Windows XP

  USB jednotka Flash

  Jednoduché používanie, Plug and Play!

  Jednoduché a ľahko použiteľné zariadenie typu Plug and Play. Farebná USB jednotka Flash edície Urban zaistí jednoduchosť a prístupnosť pri každodennom ukladaní a zdieľaní súborov, fotografií a hudby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB jednotka Flash

2 GB, Urban Edition FM02FD35B/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduché používanie, Plug and Play!

Okamžite zameňte súbory!

 • Úložná kapacita až 2 GB pre veľké súbory s údajmi

  Úložná kapacita až 2 GB pre veľké súbory s údajmi

  2 GB je užitočná kapacita na odkladanie a zdieľanie oveľa väčších súborov a väčšieho počtu súborov cez port USB na počítači alebo prenosnom počítači.

 • Štýlový USB kľúč vďaka farebnému dizajnu

  Vyberte si svoju štýlovú farbu – kanárikovo žltá, pudingovo ružová, ultrafialovo purpurová, absintovo zelená, elektricky modrá alebo oranžová farba západu slnka, ktoré vašej každodennej činnosti ukladania a zdieľania údajov dodajú štýl a pocit príjemnej zábavy

 • Ľahké otváranie a používateľsky prívetivé balenie

  Značky a predierkovania na balení vám ukazujú najlepší spôsob na otvorenie svojho balenia a zaistenie rýchleho prístupu k USB kľúču bez zmätku.

 • Indikátor aktivity sa rozsvieti pri kopírovaní súborov

  Pôsobivá žiara indikátora zobrazuje, že jednotka je správne pripojená a pracuje. Pri kopírovaní súborov do pamäte alebo z pamäte pulzuje rýchlejšie.

 • Synchronizácia súborov medzi celým PC a UFD

  Pomocou synchronizácie všetkých súborov na vašom PC môžete získať prístup k dokumentom a pracovať s nimi kdekoľvek, len pomocou pár kliknutí myšou.

 • Funkčne navrhnutá, aby sa dokonale zmestila do peňaženky

  Tento tvar vám ponúka jednoduchý spôsob na prenášanie svojich cenných údajov so sebou, pretože táto USB Flash karta sa dokonale zmestí do peňaženky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať