USB jednotka Flash

  USB 2.0 High-speed

  USB jednotka Flash

  Určený na zdieľanie, ukladanie a ochranu

  Vynikajúci vzhľad, vysoký výkon a pozorný dizajn vo vašich rukách. USB jednotka Flash vintage edition značky Philips obsahuje tenký dizajn a užitočné detaily, ako napríklad uchytený kryt, ktorý zaisťuje dodatočný vzhľad. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB jednotka Flash

8 GB, vintage edition FM08FD20B/00 Nájsť podobné výrobky

Určený na zdieľanie, ukladanie a ochranu

vaše hodnotné údaje

 • Moderný a exkluzívny dizajn s peknými tvarmi a hladkými krivkami

  Hladké krivky a mäkká gumová povrchová úprava robia z USB jednotky Flash značky Philips exkluzívne zariadenie so skvelým dizajnom.

 • Integrovaný kryt je stále pripojený k jednotke, takže ho nikdy nestratíte!

  Kryt na ochranu konektora USB je integrovaný do konštrukcie tohto produktu, takže keď sa nepoužíva, zostáva pripojený k jednotke a nedá sa stratiť.

 • Indikátor aktivity sa rozsvieti pri kopírovaní súborov

  Pôsobivá žiara indikátora zobrazuje, že jednotka je správne pripojená a pracuje. Pri kopírovaní súborov do pamäte alebo z pamäte pulzuje rýchlejšie.

 • S predinštalovaným špeciálne navrhnutým softvérom s jednoduchým ovládaním

  Súčasťou balenia je kompletný softvérový balík, ktorý sa automaticky spustí z USB jednotky Flash a zabezpečí vám prístup k užitočným funkciám, ako napríklad ochrana heslom, synchronizácia súborov, kompresia údajov, USB lost & found a informácie o USB. Okrem toho sa dodáva s 30-dňovou skúšobnou verziou programu Portable Microsoft Outlook Express, synchronizáciou obľúbených položiek a prehliadaním internetu bez možnosti vystopovania.

 • Kapacita úložného priestoru 8 GB pre veľké súbory s údajmi

  Užitočná kapacita 8 GB vám umožní odkladať a zdieľať oveľa väčšie súbory a ich väčšie počty cez port USB na počítači alebo prenosnom počítači.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Ochráňte vaše cenné osobné údaje heslom

  Vďaka ochrane heslom vrátane 256-bitového šifrovania AES budú vaše cenné údaje chránené pred nepovoleným prístupom, a to jednoduchým použitím hesla.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať