USB jednotka Flash

  USB jednotka Flash

  Jednoduché používanie, Plug and Play!

  Jednoduché a ľahko použiteľné zariadenie typu Plug and Play. Farebná pamäťová USB jednotka Flash edície SATO poskytuje jednoduchosť a prístupnosť pri každodennom ukladaní a zdieľaní súborov, fotografií a hudby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB jednotka Flash

8 GB, Edícia Sato 2.0 FM08FD45B/10 Nájsť podobné výrobky

Jednoduché používanie, Plug and Play!

Okamžite zameňte súbory!

 • Ochranný integrovaný kryt pre vaše pohodlie

  Už nikdy nestraťte svoj kryt! Ochranný kryt je integrovaný v dizajne produktu, takže vždy zostane upevnený na USB kľúči. Aby ste ho použili, musíte len otočiť kryt dozadu, zapojiť kľúč a prehrať.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Kapacita úložného priestoru 8 GB pre veľké súbory s údajmi

  Užitočná kapacita 8 GB vám umožní odkladať a zdieľať oveľa väčšie súbory a ich väčšie počty cez port USB na počítači alebo prenosnom počítači.

 • Štýlový farebný dizajn

  Vyberte si svoju štýlovú farbu: pudingovo ružová, ultrafialová purpurová, absintová zelená alebo elektricky modrá, ktoré dodajú nádych elegancie každodennému ukladaniu a zdieľaniu vašich údajov a prinesú vám ešte viac zábavy

 • Ľahké otváranie a používateľsky prívetivé balenie

  Značky a predierkovania na balení vám ukazujú najlepší spôsob na otvorenie svojho balenia a zaistenie rýchleho prístupu k USB kľúču bez zmätku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať