USB jednotka Flash

  USB 2.0 High-speed

  USB jednotka Flash

  Jednoduché používanie, Plug and Play!

  Pamäťový USB kľúč flash v edícii Eject 2.0 od spoločnosti Philips ponúka vysokú rýchlosť čítania aj zápisu spolu s funkciou vysunutia od spoločnosti Philips, vďaka ktorým bude jeho používanie jednoduché a pohodlné. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB jednotka Flash

8 GB, Edícia Eject 2.0 FM08FD60B/10 Nájsť podobné výrobky

Jednoduché používanie, Plug and Play!

Okamžite zameňte súbory!

 • Štýlový USB kľúč vďaka farebnému dizajnu

  Vyberte si svoju štýlovú farbu – kanárikovo žltá, pudingovo ružová, ultrafialovo purpurová, absintovo zelená, elektricky modrá alebo oranžová farba západu slnka, ktoré vašej každodennej činnosti ukladania a zdieľania údajov dodajú štýl a pocit príjemnej zábavy

 • Ľahké otváranie a používateľsky prívetivé balenie

  Značky a predierkovania na balení vám ukazujú najlepší spôsob na otvorenie svojho balenia a zaistenie rýchleho prístupu k USB kľúču bez zmätku.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Indikátor aktivity sa rozsvieti pri kopírovaní súborov

  Pôsobivá žiara indikátora zobrazuje, že jednotka je správne pripojená a pracuje. Pri kopírovaní súborov do pamäte alebo z pamäte pulzuje rýchlejšie.

 • Kapacita úložného priestoru 8 GB pre veľké súbory s údajmi

  Užitočná kapacita 8 GB vám umožní odkladať a zdieľať oveľa väčšie súbory a ich väčšie počty cez port USB na počítači alebo prenosnom počítači.

 • Funkcia jednoduchého a pohodlného vysunutia

  Už nikdy nestraťte svoj kryt! Už žiadny kryt! Ochranný kryt je integrovaný a schovaný v dizajne produktu. Aby ste ho použili, musíte len stlačiť farebné tlačidlo. Vďaka nemu sa objaví konektor USB a potom stačí zapojiť kľúč a prehrať obsah.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať