USB jednotka Flash

  USB 2.0 High-speed

  USB jednotka Flash

  Pohodlie a ochrana pre vaše údaje

  Funkčné a štýlové zároveň. Táto štýlová kovová USB jednotka Flash vám poskytne všetko, čo potrebujete. Môžete pomocou nej ukladať a zdieľať cenné údaje a vďaka pripojenej kľúčenke ju vždy môžete nosiť so sebou na cestách. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB jednotka Flash

16 GB, memento edition FM16FD25B/00 Nájsť podobné výrobky

Pohodlie a ochrana pre vaše údaje

Cenné údaje v pohybe!

 • Štýlový dizajn USB s pestrou kovovou úpravou

  Špičková USB jednotka Flash je skutočne výnimočná s lesklým bielym telom a lesklým farebným kovovým prevedením vrchného krytu poskytuje skvelú ochranu pre vaše cenné údaje.

 • Zasúvateľný konektor USB pre maximálnu ochranu

  Tento zasúvateľný kľúč USB typu Plug and Play možno jednoducho pripojiť ku všetkým portom USB vysunutím konektora USB pomocou posuvného tlačidla a jeho zasunutím do zariadenia. Prevedenie typu všetko v jednom vždy ochráni vaše cenné údaje.

 • Ľahké prenášanie vďaka pripojenej kľúčenke

  Pripojte svoj kľúč USB k niektorej z vašich osobných vecí, ktoré mate na cestách vždy so sebou. Už nemusíte hľadať svoje údaje, fotografie, filmy či hudbu, ale máte svoje cenné údaje vždy poruke!

 • Ľahké otváranie a používateľsky prívetivé balenie

  Značky a predierkovania na balení vám ukazujú najlepší spôsob na otvorenie svojho balenia a zaistenie rýchleho prístupu k USB kľúču bez zmätku.

 • Kapacita úložného priestoru až 16 GB pre veľké dátové súbory

  Praktických 16 GB poskytuje kapacitu na vymieňanie a zdieľanie oveľa väčších súborov a väčšieho počtu súborov cez port USB na vašom počítači alebo laptope.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Indikátor aktivity sa rozsvieti pri kopírovaní súborov

  Pôsobivá žiara indikátora zobrazuje, že jednotka je správne pripojená a pracuje. Pri kopírovaní súborov do pamäte alebo z pamäte pulzuje rýchlejšie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať