Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Technológia wOOx

  Pre tých, ktorí ocenia technológiu vylepšujúcu zážitok, je tu FWM730. Nechajte sa uniesť výkonom technológie wOOx a vychutnávajte svoju obľúbenú hudbu na MP3 v znení dynamického a bohatého zvuku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Technológia wOOx

Počúvajte basy, cítite ten rozdiel?

 • 30 hodín prehrávania hudby z MP3-CD

  30 hodín prehrávania hudby z MP3-CD

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“.MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Vďaka meniču na tri disky na prehrávanie hudby si môžete kedykoľvek zvoliť medzi tromi odlišnými diskami CD vo vnútri zariadenia. Táto pohodlná funkcia vám umožňuje počúvať široké spektrum hudby, pričom nie je potrebné neustále meniť vložené disky CD.

 • Reproduktory s technológiou predného vyžarovania wOOx

  Reproduktory s technológiou predného vyžarovania wOOx
 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať