Relaxačné solárium

  Relaxačné solárium

  Relax, oživenie a regenerácia

  Relaxačné zariadenie Innergize kombinuje teplo, infračervené opaľovanie, prírodné vône a zvuky, aby vytvorilo revitalizačný zážitok z opaľovania. Univerzálne je aj jeho použitie; tromi jednoduchými krokmi sa zloží do kompaktnej veľkosti pre jednoduché uskladnenie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Relax, oživenie a regenerácia

Vychutnajte si revitalizačný zážitok z letného slnka

 • Sklopný na kompaktnú veľkosť

  Šikovný dizajn solária celého tela vám umožní sklopiť zariadenie do veľkosti kompaktného kufríka pre pohodlné uskladnenie šetriace miesto.

 • Infračervené žiarenie vás zahreje a vytvorí pocit revitalizácie

  Infračervené žiarenie solária Innergize zlepšuje cirkuláciu krvi, zahreje vás a vytvorí pocit oživenia a revitalizácie. Keď sú vaše svaly a kĺby unavené, môžete relaxovať a ošetriť ich samostatne iba pomocou infračervených žiariviek solária Innergize, čím si vychutnáte príjemné teplo pre hlbokú relaxáciu celého tela.

 • Nízka hmotnosť na jednoduchú prepravu

  Ľahký dizajn umožňuje jednoduché používanie a prepravu solária celého tela.

 • Infračervené žiarenie efektívne uvoľní unavené svaly a kĺby

  Keď sú vaše svaly a kĺby unavené, môžete relaxovať a ošetriť ich pomocou infračervených žiariviek solária Innergize, čím si vychutnáte príjemné teplo pre hlbokú relaxáciu celého tela.

 • Jednoduché rozloženie iba v troch krokoch

  Rozloží sa z kompaktnej úložnej veľkosti v troch jednoduchých krokoch.

 • Nastaviteľná výška so vstavaným meračom vzdialenosti

  Na optimálnu rovnomernú oblasť opaľovania 190 x 70 cm sa puzdro žiarivky musí umiestniť 70 cm nad telom. Výšku puzdra lampy môžete nastaviť pre výšku vašej vlastnej postele. Celotelové solárium je vhodné na použitie s posteľami až do výšky 52 cm (vrátane matraca). Spodná časť postele musí byť minimálne 8 cm nad zemou, aby pod ňu bolo možné umiestniť nožičky celotelového solária.

 • Aktívny zvuk na vychutnanie si zvukov prírody alebo vašej obľúbenej hudby

  Dva integrované reproduktory vám umožnia, aby ste si vychutnali relaxačné predprogramované zvuky prírody. Prípadne môžete počúvať vašu obľúbenú stanicu na digitálnom rádiu alebo pripojiť váš vlastný CD alebo MP3 prehrávač, aby ste počúvali vašu hudbu.

 • Infračervený režim spánku pre dlhodobejšie vychutnanie

  Po zaznení akustického signálu poslednej minúty môžete aktivovať infračervený režim spánku, aby ste si vychutnali o 10 minút viac tepla a relaxácie.

 • Prírodné vône na relaxáciu mysle a ducha

  Solárium Innergize ponúka na výber tri jedinečné vône, ktoré zdokonaľujú zmyslový zážitok (Letná modrá, pomarančové údolie a zelená oáza, číslo príslušenstva HB080). Iba si vyberte vašu obľúbenú vôňu a nastavte jej intenzitu, aby odpovedala vašej nálade.

 • Akustický signál vás upozorní, kedy sa má zariadenie vypnúť

  Akustický signál zaznie jednu minútu pred automatickým vypnutím. Týmto sa zabezpečí dostatočný čas na stlačenie tlačidla pre opakovanie opaľovania, ak chcete pokračovať v opaľovaní druhej strany tela pomocou programových nastavení, ktoré ste už vybrali.

 • Praktické uskladnenie okuliarov v integrovanom držiaku

  Puzdro žiarivky obsahuje šikovný priečinok pre uskladnenie bezpečnostných okuliarov, takže sa nestratia.

 • Integrované kolieska a rukoväť pre jednoduchú prepravu

  Integrované kolieska a rukoväte umožňujú jednoduchú prepravu, keď je zariadenie zložené.

 • Infračervené opaľovanie: dodatočné infračervené žiarenie pre optimálne opaľovanie

  Počas opaľovania sa integrované žiarivky používajú súčasne s opaľovacími žiarivkami. Nielenže to vytvára pohodlnejšie teplo, ale infračervené žiarivky tiež zdokonaľujú opaľovanie zlepšením cirkulácie krvi pod pokožkou. Solárium Innergize je navrhnuté tak, aby ste si vychutnali priemerne (v závislosti od typu pokožky) 30 minút bezpečného relaxačného opaľovania celého tela.

 • Reflexná technológia vytvára rovnomernú oblasť opaľovania 190 x 70 cm

  Parabolický reflektor s pokovenou povrchovou úpravou rovnomerne rozdeľuje ultrafialové lúče opaľovacích žiariviek, aby vytvoril rovnomernú oblasť opaľovania 190 x 70 cm.

 • Zabudovaný merač vzdialenosti na určenie vašej vzdialenosti pri opaľovaní

  Zabudovaný merač je určený na zistenie vzdialenosti medzi vaším telom a zariadením. Pomôže vám používať vzdialenosť pri opaľovaní, ktorá sa odporúča v používateľskej príručke.

 • Bezpečnostný časovač s dvojitým zabezpečovacím automatickým vypínaním

  Dvojitý bezpečnostný elektronický sledovací časovač má funkciu vypínania, ktorá automaticky ukončí opaľovanie v predvolenom čase.

 • Dva páry ochranných okuliarov

  Dva páry okuliarov vám zaistia bezpečné a pohodlné používanie solária pre celé telo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať