Saeco

Philips Saeco Intelia

Super automatický espresso kávovar

  Philips Saeco Intelia

  Super automatický espresso kávovar

  Espresso a krémová mliečna pena jediným dotykom

  Jedine super automatický espresso kávovar Saeco Intelia vám ponúka dokonalý zážitok z espressa, jednoduché používanie a čistenie. Navyše je chránený špičkovou trvácnou nehrdzavejúcou oceľou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Intelia Super automatický espresso kávovar

Uvarí 7 druhov kávy, Automatický penič mlieka, Nehrdzavejúca oceľ, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8752/89 Nájsť podobné výrobky

Espresso a krémová mliečna pena jediným dotykom

S dokonalým automatickým peničom mlieka od spoločnosti Saeco

 • Jednoduché čistenie vďaka súčastiam umývateľným v umývačke riadu

  Jednoduché čistenie vďaka súčastiam umývateľným v umývačke riadu

  Podnos na odkvapkávanie, penič mlieka a karafu na mlieko Saeco môžete jednoducho umývať v umývačke riadu, čo šetrí čas a zaručí hygienickú čistotu.

 • Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Spoločnosť Saeco navrhla tento kávovar tak, aby sa okruh kávy vyčistil vodou vždy pri spustení alebo vypnutí kávovaru. Vďaka tomu dosiahnete skvelú a čerstvú chuť kávy v každej šálke. Pravidelný proces odstraňovania vodného kameňa predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru. Tento kávovar vás nielen upozorní na potrebu odstránenia kameňa, ale automatický proces odstraňovania vodného kameňa sa tiež sám spustí a prevedie vás jednotlivými krokmi pomocou jasných pokynov na obrazovke vždy, keď je potrebné vykonať nejakú činnosť. Odstraňovanie vodného kameňa ešte nikdy nebolo také jednoduché!

 • Jemne si dolaďte chuť kávy pomocou 5 nastavení mlynčeka

  Jemne si dolaďte chuť kávy pomocou 5 nastavení mlynčeka

  Pokiaľ ide o jemnosť mletia, toto zariadenie vás nikdy nesklame. Rôzne kávové zmesi vyžadujú na rozvinutie plnej chuti rôzne úrovne zrnitosti. Preto má systém mletia tohto zariadenia päť prispôsobiteľných nastavení – od najjemnejšieho mletia pre plnú chuť espressa až po najhrubšie pre ľahšiu kávu.

 • Získajte maximálnu chuť pomocou 100% keramických mlynčekov

  Získajte maximálnu chuť pomocou 100% keramických mlynčekov

  Robustné 100 % keramické mlynčeky vám počas nadchádzajúcich rokov zaručia okamih pôžitku z čistej kávy. Keramický materiál zabezpečuje ideálne mletie, ktoré umožňuje aby postupný prietok vody extrahoval najčistejšie esencie zrniek. Keramický materiál navyše na rozdiel od iných „bežných mlynčekov“ zabraňuje prehriatiu kávy a chuti pripáleniny.

 • Plne odnímateľná varná jednotka môže byť vyčistená behom chvíle

  Plne odnímateľná varná jednotka môže byť vyčistená behom chvíle

  Účinnosť a jednoduchosť použitia boli kľúčovými faktormi inšpirácie pri zostrojení prvej varnej jednotky Saeco pred 30 rokmi. A do dnešného dňa stále dokazuje, že sa jedná o majstrovský kúsok techniky. Tak ako vždy poskytuje jednoduché čistenie – stačí ju vybrať a umyť pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých sekúnd a potom ju rovnako ľahko vložíte naspäť.

 • Výber intenzity si zapamätá, aká silná káva sa vám páči

  Výber intenzity si zapamätá, aká silná káva sa vám páči

  Keď si spomedzi 5 rôznych nastavení vyberiete ideálnu intenzitu, môžete ju spolu so želanou veľkosťou a teplotou kávy jednoducho uložiť pomocou funkcie uloženia do pamäte. Každá budúca šálka bude potom presne prispôsobená vašej chuti. Svojmu kávovaru, na rozdiel od miestneho baristu, to už nikdy nebudete musieť znova pripomínať.

 • Zamatová pena s automatickým peničom mlieka jedným dotykom

  Zamatová pena s automatickým peničom mlieka jedným dotykom

  Automatický penič mlieka vám zabezpečí nádhernú penovú korunu na káve jednoduchým stlačením tlačidla. Behom niekoľkých sekúnd bude káva pokrytá hodvábnou mliečnou vrstvou najjemnejšej konzistencie – základným lákadlom pre všetkých milovníkov cappuccina.

 • Mimoriadne robustný, s príslušenstvom navyše

  Mimoriadne robustný, s príslušenstvom navyše
 • Jednoduché používateľské rozhranie označené farbami

  Vychutnajte si priame a jednoduché ovládanie vďaka displeju s ľahko pochopiteľnými ikonami. Pre maximálne pohodlie sú ikony sfarbené podľa farieb dopravných semaforov: červená znamená, že je potrebný zásah, oranžová, že kávovar pracuje (napríklad prebieha ohrev) a zelená znamená, že je pripravený na použitie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať