Saeco

Saeco Incanto

Super automatický espresso kávovar

  Saeco Incanto

  Super automatický espresso kávovar

  Profesionálne espresso u vás doma

  Rad Saeco uvádza zariadenie Incanto Executive, nadčasové umelecké dielo určené pre nič iné ako dokonalosť. S profesionálnymi funkciami, ako sú keramické mlynčeky a dvojitý varník, pripravíte svoju dokonalú kávu tak rýchlo, ako sa len dá Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Incanto Super automatický espresso kávovar

Uvarí 7 druhov kávy, Integrovaná nádoba na mlieko a penič, Nehrdzavejúca oceľ, Mlynček s 8 stupňami nastavenia HD9712/01 Nájsť podobné výrobky

Profesionálne espresso u vás doma

Dokonalosť v šálke tak rýchlo, ako sa len dá

 • Získajte maximálnu chuť pomocou 100% keramických mlynčekov

  Získajte maximálnu chuť pomocou 100% keramických mlynčekov

  Robustné 100 % keramické mlynčeky vám počas nadchádzajúcich rokov zaručia okamih pôžitku z čistej kávy. Keramický materiál zabezpečuje ideálne mletie, ktoré umožňuje aby postupný prietok vody extrahoval najčistejšie esencie zrniek. Keramický materiál navyše na rozdiel od iných „bežných mlynčekov“ zabraňuje prehriatiu kávy a chuti pripáleniny.

 • Plne odnímateľná varná jednotka môže byť vyčistená behom chvíle

  Plne odnímateľná varná jednotka môže byť vyčistená behom chvíle

  Účinnosť a jednoduchosť použitia boli kľúčovými faktormi inšpirácie pri zostrojení prvej varnej jednotky Saeco pred 30 rokmi. A do dnešného dňa stále dokazuje, že sa jedná o majstrovský kúsok techniky. Tak ako vždy poskytuje jednoduché čistenie – stačí ju vybrať a umyť pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých sekúnd a potom ju rovnako ľahko vložíte naspäť.

 • Jemne si dolaďte chuť kávy pomocou 8 nastavení mlynčeka

  Jemne si dolaďte chuť kávy pomocou 8 nastavení mlynčeka

  Pokiaľ ide o jemnosť mletia, toto zariadenie vás nikdy nesklame. Rôzne kávové zmesi vyžadujú na rozvinutie plnej chuti rôzne úrovne zrnitosti. Preto má systém mletia tohto zariadenia osem prispôsobiteľných nastavení – od najjemnejšieho mletia pre plnú chuť espressa až po najhrubšie pre ľahšiu kávu.

 • Výber intenzity si zapamätá, aká silná káva sa vám páči

  Výber intenzity si zapamätá, aká silná káva sa vám páči

  Keď si spomedzi 5 rôznych nastavení vyberiete ideálnu intenzitu, môžete ju spolu so želanou veľkosťou a teplotou kávy jednoducho uložiť pomocou funkcie uloženia do pamäte. Každá budúca šálka bude potom presne prispôsobená vašej chuti. Svojmu kávovaru, na rozdiel od miestneho baristu, to už nikdy nebudete musieť znova pripomínať.

 • Vychutnajte si vrstvu krémovej peny tak, ako ju máte najradšej, jednoduchým otočením ovládača

  Vychutnajte si vrstvu krémovej peny tak, ako ju máte najradšej, jednoduchým otočením ovládača

  Vychutnajte si vrstvu krémovej peny tak, ako ju máte najradšej, a objavte celé spektrum chutí – stačí len otočiť ovládač! Sami ovládate tok kávy a tlak počas prípravy, aby ste si mohli prispôsobiť štruktúru a hustotu krémovej peny jediným pohybom. Otočením ovládača doľava dosiahnete luxusnú hustú krémovú penu a silné bohaté espresso, otočením doprava zas dosiahnete jemnú ľahkú klasickú kávu s menšou krémovou vrstvou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať