Jukebox

  Jukebox

  Moja hudba so mnou na cestách

  Chcete si hudbu a údaje nosiť so sebou? Rekordér hdd 100 sľubuje jedinečný hudobný zážitok v podobe 10 hodín prehrávania hudby vo formáte WMA a MP3, veľkorysej kapacity 15 GB a priameho nahrávania MP3, a to všetko v štýlovo elegantnom a štíhlom prevedení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Moja hudba so mnou na cestách

Priame MP3 nahrávanie

 • Navigácia SuperScroll™ nájde pesničky jednoducho a rýchlo

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • Vytvorte si MP3 hlasové poznámky

  Spievajte, diktujte, nahrávajte poznámky priamo do MP3 súboru prostredníctvom zabudovaného mikrofónu.

 • Priame MP3 nahrávanie prostr. analógových alebo dig. vstupov

  Priame MP3 nahrávanie prostredníctvom digitálnych alebo analógových konektorov umožňuje vytvárať súbory MP3 v reálnom čase (počítač nie je potrebný).

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať