SalonDry Pro

Sušič vlasov

  SalonDry Pro

  Sušič vlasov

  Fén, ktorý by profesionáli používali doma

  Chcete sušiť svoje vlasy ako skutoční profesionáli? Fén SalonDry Pro s prvotriednym sušiacim výkonom 2200 W je presne to, čo potrebujete, ak chcete vytvoriť vyfúkaný účes ako zo salónu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fén, ktorý by profesionáli používali doma

Sušič SalonDry Pro 2200 W

 • Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý účes. Šesť odlišných nastavení poskytuje úplnú kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre Vás.

 • Profesionálny výkon 2200 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Profesionálny výkon 2200 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Tento 2200 W profesionálny sušič vlasov vytvára silný prúd vzduchu. Výsledná kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje styling vašich vlasov.

 • Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia pre stylery účesov vo forme tlačidla CoolShot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • Háčik na jednoduché uskladnenie pre pohodlné odkladanie

  Háčik na jednoduché uskladnenie pre pohodlné odkladanie

  Pogumovaný háčik sa nachádza na spodnej časti rukoväte a poskytuje ďalšiu možnosť odkladania. Je veľmi praktický najmä pri použití v domácnosti alebo pri pobyte v hoteli.

 • Lepšia starostlivosť vďaka keramickým prvkom vytvárajúcim infračervené teplo

  Lepšia starostlivosť vďaka keramickým prvkom vytvárajúcim infračervené teplo

  Keramický prvok vyžaruje teplo hlboko v infračervenej oblasti, výsledkom čoho je príjemné teplo, ktoré pomôže vysušiť vaše vlasy zvnútra a chráni ich pred nadmerným vysušovaním, bez kompromisov v oblasti rýchlosti alebo účinnosti.

 • Viac starostlivosti vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Viac starostlivosti vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Ionizačný kondicionér umožní sušenie bez vzniku statickej elektriny. Záporne nabité ióny zabránia vzniku statickej elektriny, formujú vlasy a vyhladzujú ich kutikuly, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Výnimočne úzky koncentrátor na precízne tvarovanie

  Koncentrátor smeruje vzduchový prúd cez výnimočne úzky otvor na konkrétne oblasti. Dosahuje sa tým veľmi precízny styling vhodný na jemné úpravy a finálne vytvarovanie účesu.

 • Keramický objemový difuzér pre zvýšenú ochranu a bohatý objem

  Objemový difuzér suší vlasy rýchlo a rovnomerne, aby sa vlasy nestrapatili a zvýšil sa ich objem. Difuzér je pokrytý veľmi kvalitnou keramickou vrstvou. Tým sa vlasy chránia a zároveň sa stávajú jemnejšími a lesklejšími – ide o ideálny nástroj na tvorbu zdravo vyzerajúcich kučier a pružných účesov.

 • Napájacia šnúra s profesionálnou dĺžkou 3 m pre maximálnu flexibilitu

  Vďaka väčšej dĺžke získate vyššiu flexibilitu a ľahkú manipuláciu, aby ste zariadenie mohli používať kdekoľvek budete chcieť.

 • Odnímateľná mriežka vstupu vzduchu na jednoduché čistenie

  Mriežku prívodu vzduchu tohto sušiča vlasov je možné sňať za účelom čistenia. Odnímajte ju a čistite pravidelne, aby sa na nej nehromadili nečistoty.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať