Fúkacia kulma na vlasy

  Fúkacia kulma na vlasy

  Prirodzené a šetrné sušenie a úprava vlasov

  Sušte a tvarujte naraz – nová vzdušná kulma Philips ProCare vám umožní vytvoriť nádherné a prirodzené účesy a zároveň poskytne vašim vlasom maximálnu starostlivosť. Inovatívna plochá kefa vám pomôže vytvoriť prirodzene rovné účesy bez poškodenia vlasov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

ProCare Fúkacia kulma na vlasy

5 tvarovacích nástavcov, Rovnomerné rozloženie tepla, Starostlivosť pomocou iónov, Cestovné puzdro HP8656/00 Nájsť podobné výrobky

Prirodzené a šetrné sušenie a úprava vlasov

Sušič vlasov na maximálnu starostlivosť

 • Viac starostlivosti vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Viac starostlivosti vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Ionizačný kondicionér umožní sušenie bez vzniku statickej elektriny. Záporne nabité ióny zabránia vzniku statickej elektriny, formujú vlasy a vyhladzujú ich kutikuly, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • 1000 W pre nádherné výsledky

  1000 W pre nádherné výsledky

  Tento 1000 W sušič vlasov vytvára optimálny prúd vzduchu a jemný sušiaci výkon, aby ste mohli dosahovať nádherné účesy každý deň.

 • 38 mm termo kefa na vyrovnanie vašich vlasov

  38 mm termo kefa na vyrovnanie vašich vlasov

  Termo kefa má extra široký priemer 38 mm. Šírka valca z nej robí ideálny stylingový nástroj na tvorbu hladkých účesov a vĺn.

 • Kefa s vysúvateľnými štetinami pre jednoduché natáčanie

  Kefa s vysúvateľnými štetinami pre jednoduché natáčanie

  Táto kulma s jednoduchou obsluhou je súčasne tvarovacou kefou aj kulmou. Po stlačení tlačidla sa štetinky zasunú do vnútra kefy, aby ste tento stylingový nástroj mohli poľahky vytiahnuť z vlasov. Zostanú Vám len a len nádherné nadýchané kučery.

 • Úzky koncentrátor poskytuje presne nasmerovaný prúd vzduchu

  Úzky koncentrátor poskytuje presne nasmerovaný prúd vzduchu

  Zúžený nástavec zaručuje, že vzduch prúdi len tam, kde chcete. Vďaka tomu dosiahnete precízny styling, vhodný najmä na jemné dotvarovanie a finálne úpravy účesu.

 • Kulma na zväčšovanie objemu od korienkov vlasov

  Kulma na zväčšovanie objemu od korienkov vlasov

  Jedinečná a inovatívna kulma na zväčšovanie objemu vám umožní vytvárať objemný účes už pri korienkoch, ako ste si to vždy priali.

 • Nastavenie chladného vzduchu na šetrné sušenie

  Nastavenie chladného vzduchu na šetrné sušenie

  Nastavenie studeného vzduchu je nastavenie nízkej teploty, ktoré sa používa na jemné vysušenie vlasov s minimálnym poškodením. Táto funkcia je vhodná pre všetky typy vlasov, ale najmä pre jemné, suché alebo poškodené vlasy. Dokonalé nastavenie pre horúce letné dni!

 • Menej prehrievania vlasov vďaka technológii rovnomerného rozloženia tepla

  Nástavce sú navrhnuté podľa pokročilej technológie Philips EHD, ktorá zaručuje rovnomerné rozdelenie tepla. Teplo sa vždy rozdeľuje veľmi rovnomerne, dokonca aj pri vysokých teplotách, nedochádza teda k vzniku škodlivých horúcich miest. Táto technológia poskytuje vlasom maximálnu ochranu pred prehriatím a podporuje ich zdravie a lesk.

 • Najlepšia teplota na sušenie vlasov vďaka funkcii ThermoProtect

  Nastavenie ThermoProtect poskytuje optimálnu teplotu na sušenie vlasov a zvýšenú ochranu pred ich prehrievaním. Pomocou rovnako výkonného prúdu vzduchu teraz dosiahnete najlepšie výsledky šetrnejším spôsobom.

 • Lopatková vyrovnávacia kefa pre prirodzene rovný účes

  Pomocou inovatívnej lopatkovej vyrovnávacej kefy môžete vytvárať nádherné účesy s prirodzene rovným vzhľadom, a to bez poškodenia vlasov.

 • Tri flexibilné nastavenia teploty a rýchlosti pre lepšiu kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tým dokonalý konečný výsledok. Tri flexibilné nastavenia poskytujú precízny styling, ako šitý na mieru pre vás.

 • Kefy s keramickým povrchom na lepšiu starostlivosť

  Kefy majú keramický povrch, ktorý zabraňuje nadmernému vysušeniu. Pomáha rovnomernejšie rozdeľovať teplo a zabraňuje vzniku horúcich miest vo vlasoch, ktoré vedú k prehrievaniu a nadmernému vysušeniu vlasov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať