Žehlička na vlasy Pro

  Žehlička na vlasy Pro

  Profesionálne titánové platne, rýchlejšie vyrovnanie

  Žehlička na vlasy Philips Pro prináša všetko, čo od žehlenia vlasov očakávate: titánové plávajúce platne s najlepším vedením tepla na rýchle vyrovnanie vlasov pri optimálnom tlaku. Čas nahriatia 10 s na okamžité vyžehlenie vlasov a digitálne ovládanie teploty. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Žehlička na vlasy Pro

Titánové plávajúce platne, Presné ovládanie teploty 230 °C, Ošetrujúci ionizátor, Zahriatie v priebehu 10 sekúnd HPS930/00 Nájsť podobné výrobky

Profesionálne titánové platne, rýchlejšie vyrovnanie

 • Profesionálny titánový povrch pre najlepšie vedenie tepla

  Profesionálny titánový povrch pre najlepšie vedenie tepla

  Profesionálmi používané platne s titánovým povrchom sú výnimočné svojou odolnosťou a rýchlym prenosom tepla, vďaka čomu dosahujú rýchlejšie vyrovnanie vlasov. Titán je zároveň od prírody mikroskopicky hladší ako keramika, vďaka čomu poskytuje optimálne trenie, čím znižuje poškodenie vlasov.

 • Plávajúce platne zabránia lámaniu vlasov

  Plávajúce platne zabránia lámaniu vlasov

  Plávajúce platne sa pri vyvinutí nadmerného tlaku počas vyrovnávania pohybujú. Chránia tak strednú časť vlasov pred zničením a zamedzujú celkovému poškodeniu vlasov.

 • Lepšia starostlivosť vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Lepšia starostlivosť vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Doprajte svojmu účesu zvýšenú starostlivosť pomocou ionizačnej úpravy. Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú ich zakončenia, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Dlhé (110 mm) platne na rýchle a jednoduché vyrovnávanie vlasov

  Dlhé (110 mm) platne na rýchle a jednoduché vyrovnávanie vlasov

  Vyrovnávacie platne majú profesionálnu dĺžku 110 mm, výsledkom čoho je rýchlejšie a ľahšie vyrovnávanie.

 • Okamžité zahriatie už za 10 s

  Okamžité zahriatie už za 10 s

  Výkonný ohrevný prvok spolu s titánovými platňami umožňuje okamžité nahriatie už za 10 sekúnd. Zapnite žehličku na vlasy a môžete začať s vyrovnávaním.

 • Rýchlejšie, no šetrnejšie vyrovnávanie vďaka veľmi výkonnému ohrevnému prvku

  Rýchlejšie, no šetrnejšie vyrovnávanie vďaka veľmi výkonnému ohrevnému prvku

  Táto žehlička na vlasy udržiava kontinuálnu teplotu, a tým dosahuje rovnomernejšie výsledky. Vysoko výkonný ohrevný prvok vám umožní vyrovnávať vlasy pri šetrnejšej teplote a dosiahnuť účes presne podľa vašich predstáv! Vytvorenie účesu bude rýchlejšie, lebo pri vyrovnávaní potrebujete menší počet ťahov.

 • 2,5 m šnúra vhodná aj pre kaderníctva

  2,5 m šnúra vhodná aj pre kaderníctva

  Vďaka 2,5 m šnúre vhodnej aj pre kaderníctva získate lepšiu flexibilitu a ľahkú manipuláciu, aby ste zariadenie mohli používať kdekoľvek budete chcieť.

 • *2-ročná záruka plus 3 roky po online registrácií

  *2-ročná záruka plus 3 roky po online registrácií

  Tento produkt bol intenzívne testovaný, aby poskytoval profesionálne výkony, ako aj dlhú 5-ročnú záruku.

 • Zdravé vlasy bez horúcich bodov vďaka rovnomernému rozloženiu tepla

  Zdravé vlasy bez horúcich bodov vďaka rovnomernému rozloženiu tepla

  Pokročilá technológia Philips EHD znamená, že vaša žehlička na vlasy bude vždy rozdeľovať teplo veľmi rovnomerne – aj pri vysokých teplotách, pričom zároveň zabráni tvorbe škodlivých horúcich miest. Tým získate účinnejšiu ochranu, vďaka ktorej budú vaše vlasy zdravšie a lesklejšie.

 • Digitálne nastavenia teploty pre dokonalú kontrolu

  Koliesko nastavenia teploty používané vo svete profesionálov slúži na presné nastavenie teploty, ktorá sa najlepšie hodí pre konkrétny typ vlasov. Ide o jedinečnú kombináciu profesionálneho nastavenia teploty kolieskom s digitálnym displejom a presným ovládaním teploty.

 • ThermoGuard zabráni náhodnému vystaveniu vlasov teplote nad 200 °C

  Technológia Thermoguard zabraňuje náhodnému vystaveniu vlasov príliš vysokej teplote tak, že pri teplotách nad 200 °C umožňuje ďalšie zvyšovanie teploty len pomaly po 5 °C.

 • Bezpečné odkladanie vďaka krytu na ochranu pred vysokou teplotou

  Špeciálny kryt na ochranu pred vysokou teplotou má mnohé výhody. Najdôležitejšou je to, že je vyrobený z materiálu odolnému proti vysokej teplote. Po použití nasaďte kryt na žehličku na vlasy a môžete ju okamžite odložiť. Takisto zabráni, aby nedošlo k poškriabaniu vyrovnávacích platní a zaistí vašu žehličku na vlasy počas odloženia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať