Reproduktor Soundbar

  Reproduktor Soundbar

  Výkonný zvuk pre každý televízor

  S hrúbkou len 2,98 cm je model HTL6140 super štíhleho zariadenia Soundbar značky Philips vhodný na inštaláciu kdekoľvek. Pýši sa výkonom 320 W, 8” subwooferom s výkonom 220 W a mohutným zvukom, ktorý by ste vzhľadom na jeho veľkosť nečakali. Prehráva hudbu prenosom cez rozhranie Bluetooth® pomocou technológie aptX® a AAC. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 399,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

2.1 kanálový bezdrôtový subwoofer, Bluetooth® aptX, AAC a NFC, 1 vstup HDMI a výstup HDMI ARC, Hrúbka len 29, 8 mm HTL6140B/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk pre každý televízor

s bezdrôtovým subwooferom

 • Mohutný zvukový výstup s výkonom 320 W

  Mohutný zvukový výstup s výkonom 320 W

  6 neodýmiových basových reproduktorov a 2 špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory, ktoré prinášajú krištáľovo čisté vysoké tóny, zaručujú prvotriednu kvalitu zvuku. Vďaka výkonu 320 W a 8" subwooferu s mohutným zvukom a výkonom 220 W je model HTL6140 nielen neobyčajne štíhly, ale má aj mimoriadne kvalitný zvuk.

 • Špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory prinášajú krištáľovo čistý zvuk

  Špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory prinášajú krištáľovo čistý zvuk

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Prejdite na digitálny systém a získajte z vašej hudby a filmov maximum. Aj stereofonická hudba znie skvele, lebo systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zlepšujú a zosilňujú digitálnu hudbu aj zvuk videí, vďaka čomu váš reproduktor domáceho kina vytvára skutočne úchvatný priestorový zvuk.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Pripojte sa k jednému vstupu HDMI a získajte skvelú kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnajte si úchvatný obraz 3D a krištáľovo čistý 5.1-kanálový alebo 7.1-kanálový zvuk jednoduchým pripojením zvukového výstupu HDMI na prehrávači do prijímača AV so zobrazením 2D.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať