Fidelio

Philips Fidelio SoundBar

Bezdrôtové kino reproduktory s priestorovým zvukom

  • KA

  Philips Fidelio SoundBar

  Bezdrôtové kino reproduktory s priestorovým zvukom

  Priestorový zvuk ako v kine, bezdrôtovo

  Systém HTL9100 je prvým domácim kinom Philips typu soundbar so skutočne priestorovým zvukom vychádzajúcim z bezdrôtových odpojiteľných reproduktorov. Umiestnite reproduktory s priestorovým zvukom voľne a podľa svojich predstáv tam, kde sa vám to hodí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtové kino reproduktory s priestorovým zvukom

4.1 kan. bezdr. priest. zvuk, Bluetooth®, 2 x HDMI In a HDMI out ARC, Hliník HTL9100/12 Nájsť podobné výrobky

Priestorový zvuk ako v kine, bezdrôtovo

cez oddeliteľné reproduktory

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • 2 konektory HDMI pre skvelú kvalitu obrazu a zvuku

  2 konektory HDMI pre skvelú kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnajte si úchvatný obraz 3D a krištáľovo čistý 5.1-kanálový alebo 7.1-kanálový zvuk jednoduchým pripojením zvukového výstupu HDMI x 2 na prehrávači do prijímača AV so zobrazením 2D.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekóder Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekódera spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Priestorový zvuk kedykoľvek – oddeliteľné reproduktory priestorového zvuku

  Priestorový zvuk kedykoľvek – oddeliteľné reproduktory priestorového zvuku

  Ponorte sa do jedinečného priestorového zvuku kedykoľvek na to máte chuť. Stačí odpojiť bezdrôtové reproduktory priestorového zvuku od hlavnej jednotky Soundbar a umiestniť ich do zadnej časti miestnosti, aby ste počas hrania hier alebo prehrávania filmov dosiahli úplný priestorový zvuk 5.1. Po ukončení aktivity znova pripojte reproduktory k vášmu štýlovému zariadeniu Soundbar, aby ste mohli prehrávať hudbu a televízne seriály. Pri používaní patentovanej bezdrôtovej technológie prenosu zvuku a reproduktorov priestorového zvuku, ktoré fungujú na jedinečnej frekvencii, nedochádza k rušeniu siete. Výsledkom je dokonalý bezdrôtový systém priestorového zvuku bez strát kvality zvuku pri prehrávaní hudby a filmov.

 • Snímač orientácie zabezpečí najlepší zvuk pri akomkoľvek umiestnení

  Snímač orientácie zabezpečí najlepší zvuk pri akomkoľvek umiestnení

  Kvalitu vášho poslucháčskeho zážitku určuje poloha, v akej je umiestnený reproduktor soundbar vo vašej obývačke. Tento systém má však našťastie inteligentný snímač orientácie, ktorý okamžite optimalizuje kvalitu zvuku podľa toho, či je soundbar umiestnený vodorovne, alebo zvislo. Môžete si byť preto istí, že či už položíte soundbar na poličku, alebo ho namontujete na stenu, vždy si vychutnáte dokonalý zvukový zážitok.

 • Snímač orientácie zabezpečí najlepší zvuk pri akomkoľvek umiestnení

  Snímač orientácie zabezpečí najlepší zvuk pri akomkoľvek umiestnení

  Kvalitu vášho zvukového zážitku určuje poloha, v akej je umiestnený reproduktor soundbar vo vašej obývačke. Tento systém má však našťastie inteligentný snímač orientácie, ktorý okamžite optimalizuje kvalitu zvuku podľa toho, či je soundbar umiestnený horizontálne alebo vertikálne. Môžete si byť preto istý, že či už položíte soundbar na poličku, alebo ho namontujete na stenu, vždy si budete vychutnávať dokonalý zvukový zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať