DVD systém domáceho kina

  DVD systém domáceho kina

  Pozerajte, počúvajte, vyskúšajte všetko

  Štýlový a kompaktný, plne digitálny systém domácej zábavy prehráva prakticky všetky druhy vysokokvalitných diskov vo viackanálovom zvuku Dolby, DTS. Stačí sa uvoľniť a plne sa oddať hudbe a filmu v pohodlí vášho domova.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozerajte, počúvajte, vyskúšajte všetko

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Farebne odlíšené konektory poskytujú jednoduché a pohodlné riešenie pripojenia reproduktorov a subwooferu k centrálnej jednotke domáceho zábavného systému. Jednoducho zapojíte konektory podľa príslušných farieb na zadnú časť centrálnej jednotky.

 • 4 x video prevzorkovanie pre zlepšenie kvality obrazu

  Video prevzorkovanie je technológia, ktorá znižuje skreslenie, aby dramaticky zlepšila kvalitu obrazu. Zvýšenie spracovania videa na 54MHz alebo dokonca 108MHz prakticky konvertuje video na formát 8:8:8* (54MHz) alebo 16:16:16 (108MHz), ktorý má približne 4 až 8-násobne väčšiu šírku pásma horizontálneho rozlíšenia ako v bežných DVD formátoch. Toto spracovanie rapídne znižuje „clonové“ skreslenieMPEG, čo spôsobuje čistú a neskreslenú kvalitu obrazu.

 • Širokospektrálny reproduktorový systém pre bezchybný zvuk

  Širokopásmový reproduktor pokrýva všetky počuteľné zvukové frekvencie na zachytenie a reprodukciu realistickejšieho zvuku. Keďže jeden reproduktor reprodukuje celý zvukový rozsah, výsledkom je minimálne fázové alebo časové skreslenie, ktoré by mohlo ovplyvniť kvalitu zvuku.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Obrázkové CD (JPEG) s prehrávaním hudby (MP3)

  Obrázkové CD je CD-R alebo CD-RW disk, na ktorý môžete uložiť vašu MP3 hudbu a digitálne obrázky. Po vložení obrázkového CD do DVD prehrávača sa na obrazovke zobrazí ponuka, ktorá bude zobrazovať vaše súbory vo formáte JPEG a/alebo MP3, ktoré sa nachádzajú na disku. Iba si zvoľte hudobné a obrázkové súbory, ktoré si chcete vychutnať a stlačte tlačidlo play alebo OK. Môžete si pozrieť vaše obrázky na televízore pri súčasnom prehrávaní hudby.

 • Jednoduché nastavenie pre spustenie vašej domácej zábavy

  Na sprevádzanie cez začiatočné nastavenie vášho systému spoločnosť Philips dodáva stručnú príručku spustenia, ktorá používa jednoduchý prístup s jasne určenou grafikou a farbami, ktorá vás bude sprevádzať cez základné kroky pripojenia a získavania obrázkov a zvuku. Tieto základné kroky sú jasne opísané na jednej strane krabice a urýchľujú a zjednodušujú nastavenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať