Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Posadnutí zvukom

  Preneste energiu kina priamo do vašej domácnosti! Výkonné reproduktory s basovými trubicami a rozhranie HDMI s prevzorkovaním na vysoké rozlíšenie 1080p – zábava vo vašej domácnosti sa môže naplno začať Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Výkonný zvuk ako v kine s hlbokými basmi

 • Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekóder Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekódera spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Prehráva disky DVD, VCD, CD a obsah zariadenia USB

  Prehráva disky DVD, VCD, CD a obsah zariadenia USB

  Prehrá prakticky ľubovoľný disk a obsah mediálnych zariadení, ktorý si budete želať – či už disky DVD, VCD, CD alebo obsah zariadení USB. Vychutnajte si neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina.

 • Výkonné reproduktory s basovými trubicami pre skvelý zvuk

  Výkonné reproduktory s basovými trubicami pre skvelý zvuk
 • Výkon 600 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 600 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Kompaktný dizajn, ktorý sa hodí kdekoľvek

  Kompaktný dizajn, ktorý sa hodí kdekoľvek
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať