Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Posadnutí zvukom

  Preneste energiu kina priamo do vašej domácnosti! Výkonné reproduktory s dvojitými basovými trubicami a rozhranie HDMI s prevzorkovaním na vysoké rozlíšenie 1080p s prehrávaním diskov Blu-ray – a zábava vo vašej domácnosti sa môže naplno začať Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

Prehrávanie diskov Blu-ray HTS3560/12 Nájsť podobné výrobky

Posadnutí zvukom

Výkonný zvuk ako v kine s hlbokými basmi

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Prehráva disky Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD a obsah zariadení USB

  Prehráva disky Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD a obsah zariadení USB

  Prehrá prakticky ľubovoľný disk a formát médií, ktorý si budete želať – či už disky Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD alebo obsah zariadení USB. Vychutnajte si neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na vašom televízore a systéme domáceho kina.

 • Výkonné reproduktory s basovými trubicami pre skvelý zvuk

  Výkonné reproduktory s basovými trubicami pre skvelý zvuk
 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Elegantný s vysokolesklou povrchovou úpravou s jedinečnými dotykovými ovládacími prvkami

  Elegantný s vysokolesklou povrchovou úpravou s jedinečnými dotykovými ovládacími prvkami
 • Kompaktný dizajn, ktorý sa hodí kdekoľvek

  Kompaktný dizajn, ktorý sa hodí kdekoľvek
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať