Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Výkonný priestorový zvuk

  Rozpumpujte krv v žilách vašej domácej zábavy pomocou tohto systému domáceho kina Philips HTS3583, ktorý ponúka reproduktory s otvorenými budičmi poskytujúce výkonný 600 W priestorový zvuk a úchvatný obraz z diskov 3D Blu-ray. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný priestorový zvuk

S technológiou Blu-ray 3D

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Domáce kino a prehrávač Blu-ray od spoločnosti Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú celý rad zdokonalených funkcií, vrátane Net TV, SimplyShare a MyRemote. Služba Net TV prináša na vašu televíznu obrazovku široký výber informácií a zábavy online vďaka službám, ako je video na požiadanie. Pomocou funkcie SimplyShare sa môžete dostať k svojim fotografiám, hudbe a filmom uloženým v počítači z pohodlia svojej pohovky. Prostredníctvom aplikácie MyRemote od spoločnosti Philips môžete svoje domáce kino ovládať pomocou telefónu smartphone alebo tabletu.

 • Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Pripojte tento dok k vášmu systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudbu, videá a obrázky zo zariadení iPod a iPhone. Dok sa predáva ako voliteľné príslušenstvo.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup umožňuje jednoducho prehrávať hudbu priamo zo zariadenia iPod/iPhone/iPad, MP3 prehrávača alebo notebooku cez jedno pripojenie k domácemu kinu. Jednoducho pripojte svoje zvukové zariadenie do konektora zvukového vstupu a vychutnávajte si hudbu vo vynikajúcej kvalite domáceho kina Philips.

 • Výkon 600 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 600 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Viditeľné budiče reproduktorov vytvárajú výkonný priestorový zvuk

  Viditeľné budiče reproduktorov vytvárajú výkonný priestorový zvuk
 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote je exkluzívna aplikácia od spoločnosti Philips, ktorá vám umožní používať zariadenie iPhone, iPod Touch alebo smartfón so systémom Android ako diaľkové ovládanie sieťovo pripojených AV výrobkov značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo zvukový systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta vo vašej domácnosti. Umožňuje vám prepínať medzi rôznymi AV výrobkami od spoločnosti Philips a nezávisle ich ovládať.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať