1
Nepopísané

Reproduktory pre domáce kino

  Reproduktory pre domáce kino

  Posadnutí zvukom

  Vychutnajte si čistý zvuk pri všetkých televíznych dialógoch a detaily pri hudbe a filmoch z tohto mimoriadne štíhleho reproduktora domáceho kina Philips HTS5110! So zvukovým výkonom 300 W, rozhraním HDMI s prevzorkovaním na 1080p a bezdrôtovým subwooferom vytvoríte filmový zážitok ako v kine. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Vychutnajte si čistý zvuk pri všetkých televíznych dialógoch a detaily pri hudbe a filmoch z tohto mimoriadne štíhleho reproduktora domáceho kina Philips HTS5110! So zvukovým výkonom 300 W, rozhraním HDMI s prevzorkovaním na 1080p a bezdrôtovým subwooferom vytvoríte filmový zážitok ako v kine. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Reproduktory pre domáce kino

HDMI 1080p HTS5110/12 Nájsť podobné výrobky

Posadnutí zvukom

Skvelý priestorový zvuk zo superštíhleho zariadenia SoundBar

 • Superštíhle reproduktory pre realistický priestorový zvuk

  Superštíhle reproduktory pre realistický priestorový zvuk

  Superštíhle reproduktory prinášajú nekompromisný zvukový zážitok v tenkom a elegantnom dizajne. Hodvábne kužeľovité výškové reproduktory sú vybavené výkonným systémom s neodýmiovými magnetmi a dokonale zachytia stredné a vysoké frekvencie bez akejkoľvek straty detailov z filmových či hudobných zdrojov. Výsledkom je nádherne čistý a realistický zvuk, presne taký, ako ho stvoril samotný umelec.

 • Funkcia Dolby Virtual Speaker pre realistický priestorový zvuk

  Funkcia Dolby Virtual Speaker pre realistický priestorový zvuk

  Funkcia Dolby Virtual Speaker je dômyselná technológia virtualizácie zvuku, ktorá vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému dvoch reproduktorov. Vysoko pokročilé priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Prehrávanie DVD je zdokonalené rozšírením 2-kanálového prostredia. V kombinácii so spracovaním systémom Dolby Pro Logic II sa ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Dizajn zariadenia ideálne vhodný pre 81 cm (32”) a väčší plochý TV

  Dizajn zariadenia ideálne vhodný pre 81 cm (32”) a väčší plochý TV

  Reproduktor domáceho kina SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 81 cm (32”) obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

 • Ostrejší obraz vo vysokom rozlíšení s HDMI 1080p

  Ostrejší obraz vo vysokom rozlíšení s HDMI 1080p

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení – čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI poskytuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu – čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie súborov MP3 priamo z Vášho prenosného multimediálneho prehrávača na Vašom systéme domáceho kina. Stačí zapojiť váš MP3 prehrávač do zabudovaného konektora MP3 Link a vychutnávať si hudbu vo formáte MP3 v špičkovej zvukovej kvalite, ktorú poskytuje systém domáceho kina Philips. MP3 Link prenesie Vašu prenosnú hudbu do pohodlia Vašej obývačky.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Výkon 300 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 300 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Zariadenie SoundBar so superštíhlym dizajnom s plochými panelovými reproduktormi

  Zariadenie SoundBar so superštíhlym dizajnom s plochými panelovými reproduktormi
 • Bezdrôtový subwoofer pre neuveriteľné basy bez káblov

  Bezdrôtový subwoofer pre neuveriteľné basy bez káblov
 • Jednoduché pripojenie televízora prostredníctvom jedného kábla HDMI

  Jednoduché pripojenie televízora prostredníctvom jedného kábla HDMI
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať