Domáce kino 2.1

  Domáce kino 2.1

  Posadnutí zvukom

  Vychutnávajte si filmy, hudbu a televízne relácie so skvelým priestorovým zvukom! So zabudovaným DVD prehrávačom – toto multizábavné domáce kino prináša zábavu s doteraz nevídanou eleganciou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Skutočne verný zvuk v bezchybnom štýle

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory reprodukujú jasné vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Ostrejší obraz vo vysokom rozlíšení s HDMI 1080p

  Ostrejší obraz vo vysokom rozlíšení s HDMI 1080p

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení – čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI poskytuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu – čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Pripojte tento dok k vášmu systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudbu, videá a obrázky zo zariadení iPod a iPhone. Dok sa predáva ako voliteľné príslušenstvo.

 • Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • S elegantným dizajnom z kvalitných materiálov, vhodným pre televízor s plochou obrazovkou

  S elegantným dizajnom z kvalitných materiálov, vhodným pre televízor s plochou obrazovkou
 • Prehrávanie diskov DVD a CD vám umožní vychutnať si všetky vaše filmy aj hudbu

  Prehrávanie diskov DVD a CD vám umožní vychutnať si všetky vaše filmy aj hudbu
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať