Domáce kino 2.1

  Domáce kino 2.1

  Posadnutí zvukom

  Staňte sa súčasťou nového zážitku vo vysokom rozlíšení s týmto štýlovým systémom domáceho kina Philips HTS5220 s prehrávaním diskov Blu-ray. Výškové budiče s mäkkou kužeľovou klenbou zabudované do jeho vysokokvalitných reproduktorov zabezpečia vynikajúcu čistotu zvuku. Sledovanie filmov už nikdy nebude ako predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Skutočne verný zvuk v bezchybnom štýle

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory reprodukujú jasné vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • BD-Live* (Profile 2.0) umožní využívať bonusový online obsah diskov Blu-ray

  BD-Live* (Profile 2.0) umožní využívať bonusový online obsah diskov Blu-ray

  BD-Live vám ešte viac pootvorí dvere do sveta vysokého rozlíšenia. Prijímajte aktuálny obsah len tým, že pripojíte svoj prehrávač diskov Blu-ray k internetu. Čakajú na vás vzrušujúce nové zážitky, ako napríklad exkluzívny obsah na prevzatie, udalosti naživo, komunikácia naživo, hranie hier a online nakupovanie. Surfujte na vlne vysokého rozlíšenia pomocou prehrávania diskov Blu-ray a BD-Live.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Pripojte tento dok k vášmu systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudbu, videá a obrázky zo zariadení iPod a iPhone. Dok sa predáva ako voliteľné príslušenstvo.

 • Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • S elegantným dizajnom z kvalitných materiálov, vhodným pre televízor s plochou obrazovkou

  S elegantným dizajnom z kvalitných materiálov, vhodným pre televízor s plochou obrazovkou
 • Podpora WiFi na jednoduchý prístup k vašej zábave

  Podpora WiFi na jednoduchý prístup k vašej zábave
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať