DVD/SACD systém domáceho kina

  DVD/SACD systém domáceho kina

  Pozerajte, počúvajte, vyskúšajte všetko

  Tento štýlový a kompaktný plne digitálny systém domácej zábavy prehráva prakticky všetky druhy diskov v priestorovom zvuku za pomoci vysokokvalitných technológií Dolby, DTS a SACD. Stačí sa uvoľniť a plne sa oddať hudbe a filmu vo vašom osobnom prostredí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD/SACD systém domáceho kina

Progresívne riadkovanie HTS5310S/12 Nájsť podobné výrobky

Pozerajte, počúvajte, vyskúšajte všetko

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Farebne odlíšené konektory poskytujú jednoduché a pohodlné riešenie pripojenia reproduktorov a subwooferu k centrálnej jednotke domáceho zábavného systému. Jednoducho zapojíte konektory podľa príslušných farieb na zadnú časť centrálnej jednotky.

 • Stĺpikové reproduktory v plnej výške pre ešte impozantnejší zvuk

  Stĺpikové reproduktory v plnej výške pre ešte impozantnejší zvuk
 • PAL a NTSC Progressive Scan zabezpečí ostrý obraz

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazovky, čo má za následok viditeľne ostrejší obraz. Namiesto toho, aby boli na obrazovku odoslané najprv polia s nepárnymi riadkami, za ktorými nasledujú polia s párnymi riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Vytvorí sa stabilný obraz s vysokým rozlíšením, ktorý poskytne skvelý zážitok z pozerania.

 • Reproduktor s kužeľ. klenbou vylepšuje vysoké frekv. SACD

  Reproduktor s kužeľovou klenbou vylepšuje zvuk SACD na najvyšších frekvenciách zachytením každého malého rozdielu a modulácie zvuku, používa sa extrémne ľahká a pevná membrána od výrobcu LEXAR. Tá umožňuje reproduktoru priniesť širšiu škálu zvukových frekvencií. Špeciálny kužeľový tvar reflexného taniera zaisťuje širšie šírenie zvuku vyšších frekvencií. To má za následok fantasticky čisté a jemné výšky a celkovo viac vyvážený zvukový dojem.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW a Windows Media™ Audio

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Obrázkové CD (JPEG) s prehrávaním hudby (MP3)

  Obrázkové CD je CD-R alebo CD-RW disk, na ktorý môžete uložiť vašu MP3 hudbu a digitálne obrázky. Po vložení obrázkového CD do DVD prehrávača sa na obrazovke zobrazí ponuka, ktorá bude zobrazovať vaše súbory vo formáte JPEG a/alebo MP3, ktoré sa nachádzajú na disku. Iba si zvoľte hudobné a obrázkové súbory, ktoré si chcete vychutnať a stlačte tlačidlo play alebo OK. Môžete si pozrieť vaše obrázky na televízore pri súčasnom prehrávaní hudby.

 • Jednoduché nastavenie pre spustenie vašej domácej zábavy

  Na sprevádzanie cez začiatočné nastavenie vášho systému spoločnosť Philips dodáva stručnú príručku spustenia, ktorá používa jednoduchý prístup s jasne určenou grafikou a farbami, ktorá vás bude sprevádzať cez základné kroky pripojenia a získavania obrázkov a zvuku. Tieto základné kroky sú jasne opísané na jednej strane krabice a urýchľujú a zjednodušujú nastavenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať