Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Zažite fascinujúce domáce kino s nasmerovanými 3D reproduktormi

  Priveďte zvuk vášho domáceho kina k dokonalosti pomocou dynamických nasmerovaných reproduktorov 3Directional! Prehrávajte všetok obľúbený multimediálny obsah vrátane diskov 3D Blu-ray na tomto inovatívnom systéme domáceho kina Philips HTS5561. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

3D Blu-ray, Vhodné pre iPod/iPhone HTS5561/12 Nájsť podobné výrobky

Zažite fascinujúce domáce kino s nasmerovanými 3D reproduktormi

Posadnutí zvukom

 • 3D nasmerované reproduktory rovnomerne rozptyľujú zvuk po miestnosti

  3D nasmerované reproduktory rovnomerne rozptyľujú zvuk po miestnosti

  3D nasmerované reproduktory majú nasmerované budiče, ktoré vysielajú zvuk nielen dopredu, ale aj do bokov, čím vytvárajú širšiu zónu ideálneho posluchu, takže si môžete vychutnať takmer rovnako intenzívny a pohlcujúci priestorový zvuk ako v kine.

 • Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Systémy domáceho kina Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú množstvo vylepšení, vrátane Net TV, DLNA a diaľkového ovládania MyRemote. Net TV prináša do vášho televízora široké spektrum online informácií a zábavy. Stačí vybrať Net TV v ponuke Doma a môžete začať s prehliadaním služieb ako napríklad požičovne videí na požiadanie* s najhorúcejšími filmovými novinkami v rozlíšení HD či funkciu Catch-up TV. S funkciou DLNA získate jednoduchý prístup k fotkám, hudbe a filmom v počítači z pohodlia vášho gauča. Neviete, kam ste položili diaľkové ovládanie? Nevadí, vďaka aplikácii Philips MyRemote môžete prepínať domáce kino prostredníctvom svojho inteligentného telefónu alebo počítača tablet PC.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Jedinečné dotykové ovládanie na jednoduchý prístup k Vášmu obsahu

  Jedinečné dotykové ovládanie na jednoduchý prístup k Vášmu obsahu

  Dotykové ovládanie umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na hlavnej jednotke.

 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Toto domáce kino možno skombinovať so všetkými ostatnými televízormi Philips.
 • Informácie, či je služba video na požiadanie dostupná vo Vašej krajine, nájdete na lokalite www.philips.com/blu-ray.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať