DVD systém domáceho kina

  DVD systém domáceho kina

  Vysokovýkonný priestorový zvuk

  Pomocou funkcie Ambisound zabezpečí systém HTS6600 viackanálový priestorový zvukový zážitok len z dvoch reproduktorov v ľubovoľnom type miestnosti. Vytvára zvuk a obraz excelentnej kvality a jednoducho nastaviteľný systém upevnenia na stenu padne do každej domácnosti.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysokovýkonný priestorový zvuk

s funkciou Ambisound

 • Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • Smart Surround automaticky optimalizuje nastavenia priestorového zvuku

  Smart Surround automaticky optimalizuje nastavenia priestorového zvuku

  Vychutnajte si ten najlepší zvukový zážitok bez potreby vykonávať zmeny nastavení priestorového zvuku pri každej zmene disku alebo každom prepnutí medzi filmami a hudbou. Na rozdiel od normálnych systémov 5.1, ktoré používajú predvolené nastavenia viackanálového zvuku, funkcia Smart Surround automaticky zmení nastavenia priestorového zvuku tak, aby vyhovovali vašej hudbe zakódovanej vo zvuku stereo alebo vášmu filmu s viackanálovým obsahom.

 • Funkcia DoubleBASS pre rozsiahlejšie zážitky s hlbokými basmi

  Funkcia DoubleBASS pre rozsiahlejšie zážitky s hlbokými basmi

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • HDMI 1080i so vzorkovaním videa s vysokým rozlíšením

  HDMI 1080i so vzorkovaním videa s vysokým rozlíšením

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Odstraňuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s DVI (Digital Video Interface).

 • Vstup MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Vstup MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Vstup MP3 využíva technológiu Plug and Play, ktorá umožňuje priame prehrávanie obsahu MP3 prostredníctvom systému domáceho kina jednoduchým pripojením vášho prenosného MP3 prehrávača do zabudovaného konektora slúchadiel. Teraz si môžete vychutnať vynikajúcu kvalitu zvuku systému domáceho kina Philips pri prehrávaní obľúbenej hudby zo svojho prenosného MP3 prehrávača.

 • Sofistikovaný dizajn vhodný ku každému plochému TV

  Sofistikovaný dizajn vhodný ku každému plochému TV

  Špičková technológia zabalená do elegancie a štýlovosti - tento systém domáceho kina ozdobí každú obývačku tónmi sofistikovanosti a výnimočnosti. Vďaka úplne rovnakému dizajnu a povrchovej úprave, aké majú ploché TV spoločnosti Philips, bude dokonalým spoločníkom k akémukoľvek plochému TV - dokonale zladený s vaším TV, interiérom a životným štýlom.

 • Vertikálne reproduktory, ktoré je možné namontovať na stenu spolu s plochým TV

  Vertikálne reproduktory, ktoré je možné namontovať na stenu spolu s plochým TV
 • Rýchle a jednoduché nastavenie pre inštaláciu bez rušenia

  Rýchle a jednoduché nastavenie pre inštaláciu bez rušenia
 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať