Domáce kino 5.1

  HDMI

  Domáce kino 5.1

  Vychutnajte si moc kina priamo u vás doma

  Tento systém poskytuje obraz a zvuk vo vysokom rozlíšení v štýlovom dizajne s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality. Jeho reproduktory prinášajú priestorový zvuk s vysokou vernosťou a zaistia tak kinový zážitok priamo u vás doma. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

Prehrávanie diskov Blu-ray HTS7520/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si moc kina priamo u vás doma

s prehrávaním diskov Blu-ray

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Disky Blu-ray majú kapacitu na prenášanie údajov s vysokým rozlíšením spolu s obrazom v rozlíšení 1920 x 1080, ktorý definuje obraz s plným vysokým rozlíšením. Scény ožívajú, keď na vás vyskočia detaily, zjemnia sa pohyby a obraz sa zobrazí krištáľovo čistý. Blu-ray tiež zabezpečuje nekomprimovaný priestorový zvuk - takže váš zážitok zo zvuku sa stane neuveriteľne realistickým. Vysoká ukladacia kapacita diskov Blu-ray tiež umožňuje vstavanie celej rady interaktívnych možností. Plynulá navigácia počas prehrávania a iné vzrušujúce funkcie, ako napríklad rozbaľovacie ponuky prinášajú úplne nový rozmer do domácej zábavy.

 • BD-Live* (Profile 2.0) umožní využívať bonusový online obsah diskov Blu-ray

  BD-Live* (Profile 2.0) umožní využívať bonusový online obsah diskov Blu-ray

  BD-Live vám ešte viac pootvorí dvere do sveta vysokého rozlíšenia. Prijímajte aktuálny obsah len tým, že pripojíte svoj prehrávač diskov Blu-ray k internetu. Čakajú na vás vzrušujúce nové zážitky, ako napríklad exkluzívny obsah na prevzatie, udalosti naživo, komunikácia naživo, hranie hier a online nakupovanie. Surfujte na vlne vysokého rozlíšenia pomocou prehrávania diskov Blu-ray a BD-Live.

 • Clear Voice pre viac akustických vokálov vo filmoch a v hudbe

  Clear Voice pre viac akustických vokálov vo filmoch a v hudbe

  Veľmi často sa môže stať, že prepočujte dôležité komentáre v konverzáciách alebo inšpirujúci text piesne. Pretáčanie disku DVD pokazí zábavu, a pri ignorovaní nezapočutého prichádzate o plnohodnotný zážitok. Clear Voice predstavuje inovatívnu zvukovú technológiu, ktorá výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasov, a to bez ohľadu na to, či ide o rozhovory alebo spev. Zaručí, že budete počuť každé slovko – takže si budete môcť na vlastné uši vychutnať každý detail.

 • Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory reprodukujú jasné vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Domáce elektrické spotrebiče označené logom Energy Star sú navrhnuté tak, aby spotrebúvali menej energie, čím šetria peniaze a pritom znižujú znečistenie životného prostredia. Výrobky vyhovujúce norme Energy Star v skutočnosti spotrebúvajú v pohotovostnom režime menej ako 1 watt elektrickej energie. Spoločnosť Philips ako partner programu Energy Star vyvíja produkty, ktoré vyhovujú normám Energy Star pre energetickú účinnosť. Dosahuje sa to nízkou spotrebou energie v pohotovostnom režime prostredníctvom inovatívne navrhnutej sústavy obvodov pre pohotovostný režim a prísnym výberom komponentov vyrobených z vysokoúčinných materiálov.

 • Zdokonalený digitálny zosilňovač pre čistý a výkonný zvuk

  Zdokonalený digitálny zosilňovač pre čistý a výkonný zvuk
 • Štýlový dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou a sklenenými stojanmi

  Štýlový dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou a sklenenými stojanmi
 • Pribalený HDMI kábel

  Pribalený HDMI kábel
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať