DVD/SACD systém domáceho kina

  DVD/SACD systém domáceho kina

  Umenie žiť

  Kombinujúc jemnosť štýlu a výkon, tento elegantný a oceňovaný dizajn vám poskytuje nekonečné hodiny zážitkov zo sledovania a počúvania. Takže sa pohodlne usaďte a ponorte sa do filmov a huby v pohodlí vášho domova. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Modea DVD/SACD systém domáceho kina

Progresívne riadkovanie HTS8010S/01 Nájsť podobné výrobky

Umenie žiť

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • SonoWave pre plný viackanálový priestorový zvuk bez rušenia

  Systém priestorového zvuku SonoWave, vytváraný viackanálovým zosilňovačom, využíva pokročilú digitálnu technológiu spracovania zvuku, ktorá poskytuje viackanálový priestorový zvuk iba z niekoľkých reproduktorov. Umiestnením nezávislých reproduktorov v presných uhloch sa výkonný viackanálový priestorový zvuk vytvára a šíri v miestnostiach rôzneho tvaru a rozmerov.

 • Čistá a inteligentná správa káblov

  Systém čistej a inteligentnej správy káblov umožňuje spravovať pripojenia káblov cez úplne kompatibilné a ergonomicky navrhnuté rozhranie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať