Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

Domáce kino 2.1

  Philips Fidelio SoundHub

  Domáce kino 2.1

  Všetky zvukové detaily vo fascinujúcej kvalite

  Objavte technológiu Crystal Clear Sound vďaka novému systému domáceho kina SoundHub HTS9241. Titánové výškové reproduktory poskytujú úžasnú čistotu každého zvukového detailu. Začnite počúvať svoje obľúbené filmy aj hudbu v takej kvalite zvuku, akú si skutočne zaslúžia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio SoundHub Domáce kino 2.1

3D Blu-ray, Titánové výškové reproduktory HTS9241/12 Nájsť podobné výrobky

Všetky zvukové detaily vo fascinujúcej kvalite

Posadnutí zvukom

 • Titánové výškové reproduktory prinášajú neskreslený zvuk vo vynikajúcej čistote

  Titánové výškové reproduktory prinášajú neskreslený zvuk vo vynikajúcej čistote

  Paralelne vyvinuté výškové reproduktory, vyrobené z titánu, sú veľmi pevné a ľahké, takže zabezpečia neskreslený zvuk. Ich neuveriteľná odolnosť voči skresleniu a rezonancii v celom počuteľnom frekvenčnom rozsahu zaručí vynikajúcu čistotu všetkých zvukových detailov.

 • Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Patentované špičkové zosilňovače triedy D od spoločnosti Philips sú navrhnuté tak, aby zachovali pôvodný zvuk zdroja a poskytli väčšiu presnosť zvukových signálov, čím umožňujú akustickým detailom v hudbe a vo filmoch vyniknúť tak, ako si to interpret alebo režisér želal.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Vstavaný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Vstavaný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Vstavaný dok pre iPod/iPhone Vám umožní prehrávať filmy, hudbu a fotografie z Vášho prehrávača iPod/iPhone. Navyše môžete prehrávač iPod/iPhone nabíjať, ovládať a prechádzať jeho obsahom na obrazovke Vášho TV – to všetko pomocou diaľkového ovládača domáceho kina. Integrovaný dok skoncuje s nepraktickými káblami a pripojeniami a prinesie do Vašej domácnosti prenosnú zábavu – úplne jednoducho.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Systémy domáceho kina Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú množstvo vylepšení, vrátane Net TV, DLNA a diaľkového ovládania MyRemote. Net TV prináša do vášho televízora široké spektrum online informácií a zábavy. Stačí vybrať Net TV v ponuke Doma a môžete začať s prehliadaním služieb ako napríklad požičovne videí na požiadanie* s najhorúcejšími filmovými novinkami v rozlíšení HD či funkciu Catch-up TV. S funkciou DLNA získate jednoduchý prístup k fotkám, hudbe a filmom v počítači z pohodlia vášho gauča. Neviete, kam ste položili diaľkové ovládanie? Nevadí, vďaka aplikácii Philips MyRemote môžete prepínať domáce kino prostredníctvom svojho inteligentného telefónu alebo počítača tablet PC.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Jedinečné reproduktory s viditeľným výškovým reproduktorom pre neskreslený zvuk

  Jedinečné reproduktory s viditeľným výškovým reproduktorom pre neskreslený zvuk

  Jedinečné reproduktory boli navrhnuté s viditeľnými výškovými reproduktormi tak, aby poskytovali maximálny rozptyl a priestorovosť zvuku.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Štýlový dizajn vo vysokokvalitnom prevedení z brúseného hliníka a skla

  Štýlový dizajn vo vysokokvalitnom prevedení z brúseného hliníka a skla
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Toto domáce kino možno skombinovať so všetkými ostatnými televízormi Philips.
 • Informácie, či je služba video na požiadanie dostupná vo Vašej krajine, nájdete na lokalite www.philips.com/blu-ray.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať