Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Posadnutí zvukom

  Začnite si vychutnávať divácky zážitok z domáceho kina Philips bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádzate. Reproduktory 360Sound, skonštruované so zvukovými budičmi na prednej strane a na bokoch, rovnomerne vyplnia miestnosť priestorovým zvukom, presne ako v kine. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Priestorový zvuk zo všetkých uhlov, presne ako v kine

 • 360Sound vyplní miestnosť zvukom zo všetkých uhlov

  360Sound vyplní miestnosť zvukom zo všetkých uhlov

  Funkcia 360Sound, ktorá sa výrazne odlišuje od konvenčného 5.1-kanálového domáceho kina, je originálne navrhnutá s troma budičmi v každom satelitnom reproduktore – jedným predným a dvoma bočnými, ktoré sú natočené pod uhlom, aby okolo vás rozprúdili pohlcujúci zvuk. Okrem princípu dipólov využíva spoločnosť Philips patentovaný algoritmus, ktorý ďalej vylepšuje priestorový zvukový efekt. 360Sound, skonštruovaný pomocou špičkových akustických komponentov, ako sú jemné kužeľové výškové reproduktory, neodýmiové magnety a digitálne zosilňovače triedy D, zaručuje výnimočný zvuk zo všetkých uhlov – a poskytne vám skutočný kinový zážitok priamo vo vašej domácnosti.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Automatická kalibrácia zosynchronizuje reproduktory pre dokonalú akustiku

  Automatická kalibrácia zosynchronizuje reproduktory pre dokonalú akustiku

  Nastavenie domáceho kina Philips na optimálny zvukový zážitok je teraz hračkou. Jedným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní spustíte inteligentný predinštalovaný softvér na kalibráciu zvuku, ktorý do reproduktorov odošle testovacie signály. Tieto signály zachytí a analyzuje mikrofón na automatickú kalibráciu a vykonajú sa nevyhnutné úpravy, pričom sa zohľadnia vzdialenosti medzi reproduktormi a polohami poslucháčov, hlasitosť a odozva oneskorenia audiosignálov z každého reproduktora. Za 60 sekúnd sa zdokonalí a optimalizuje zvukový zážitok vo vašej miestnosti.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Vstavané WiFi so službou Net TV umožní vychutnávať si médiá a video na požiadanie

  Vstavané WiFi so službou Net TV umožní vychutnávať si médiá a video na požiadanie

  Vďaka vstavanému WiFi si môžete po jednoduchom pripojení vášho domáceho kina priamo do domácej siete vychutnať bohatý výber obľúbených online služieb pomocou služby Net TV kedykoľvek sa vám zachce. So službou Net TV si môžete vychutnať tie najlepšie webové lokality obsahujúce filmy, obrázky, infozábavu a ostatný obsah online prispôsobený obrazovke vášho televízora. Navyše si môžete v priebehu niekoľkých minút prenajať alebo zakúpiť filmy, TV seriály a hudbu v štandardnom aj vysokom rozlíšení, priamo z pohodlia vášho kresla cez služby na požiadanie Net TV.

 • Obsahuje dok na pohodlné prehrávanie z prehrávača iPod/iPhone

  Obsahuje dok na pohodlné prehrávanie z prehrávača iPod/iPhone

  Pomocou dokovacej stanice pre iPod a iPhone si môžete vychutnať hudbu uloženú vo Vašom prehrávači iPod a iPhone priamo cez systém domáceho kina.

 • Plne kompatibilný s funkciou zobrazenia Multi-View televízora Philips Cinema 21:9

  Plne kompatibilný s funkciou zobrazenia Multi-View televízora Philips Cinema 21:9

  Je plne kompatibilný s funkciou zobrazenia Multi-View televízora Philips Cinema 21:9, čím vám poskytne neustály prehľad aj pri sledovaní televízie. Otvorením viacerých okien súčasne môžete vedľa seba sledovať obsah z domáceho kina spolu s TV vysielaním na prehľadne usporiadanej obrazovke. Vedľa vysielania televízie môžete tiež otvoriť okno zobrazujúce služby online, ako napr. NetTV. Menšiu obrazovku môžete ľahko prepnúť ako svoju hlavnú aktivitu, takže máte vždy všetko pod kontrolou.

 • Kompaktné reproduktory s fascinujúcim dizajnom zdokonalia vzhľad vašej domácnosti

  Kompaktné reproduktory s fascinujúcim dizajnom zdokonalia vzhľad vašej domácnosti
 • Dokonalý partner pre televízor Cinema 21:9 v čiernom hliníkovom prevedení

  Zažite intenzívnejší domáci zážitok zo sledovania filmov vďaka dokonale kompatibilného modelu Philips Cinema 21:9 TV v čiernom hliníkovom prevedení. Užite si vďaka tejto kombinácii každý večer jedinečnú filmovú premiéru: tento úžasný televízor prehráva filmy vo formáte 21:9 – presne, ako by si to želal ich režisér – a zdokonalí váš divácky zážitok pomocou ultra-širokouhlej obrazovky s technológiou Perfect Pixel HD a LED Pro. Informujte sa o tejto jedinečnej kombinácii ešte dnes!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať