Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Prenosné MP3

  Prehrajte si muziku na „kľúčenke“! Majte stále so sebou malý elegantný prehrávač Key 013 s kapacitou 256 MB, ktorý bude 4 hodiny hrať MP3 alebo 8 hodín hudby WMA. Preneste si doň hudbu a údaje, alebo ho priamo nabite cez USB port. Je 100 % odolný voči otrasom – presne ako vy! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosné MP3

8 hodín hudby

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Priame nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Priame nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Priame nabíjanie batérií prostredníctvom USB ponúka vysoký komfort pri nabíjaní zariadenia. Nemusíte sa zaťažovať prídavnými nabíjačkami alebo káblami, jednoducho zapojte a nabite zariadenie priamo na počítači.

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Externé balenie batérií umožňuje viac hodín zábavy

  Externé balenie externých batérií sa šikovne zacvakne na prehrávač a zvyšuje výkon pre zážitok z hudby pri pohybe. Balenie externých batérií používa bežné alkalické batérie, z ktorých prehrávač čerpá energiu. Výsledkom sú ešte dlhšie hodiny čistého zážitku.

 • 5 klávesov diaľkového ovládania jednoducho riadi hudbu

  5 tlačidlové diaľkové ovládanie na kábli od spoločnosti Philips umožňuje okamžitý prístup k ovládaniu prehrávania. Diaľkové ovládanie sa pripája k zariadeniu prostredníctvom kompaktnej prípojky a používa štandardný konektor slúchadiel, čo umožňuje jednoducho a podľa potreby vymieňať slúchadlá.

 • Navigácia SuperSkip™ nájde skladby jednoducho a rýchlo

  Navigácia SuperSkip™ nájde skladby jednoducho a rýchlo. SuperSkip™ umožňuje jednoduchým stlačením a podržaním tlačidla Predchádzajúca skladba alebo Ďalšia skladba prechádzať zoznamom skladieb zariadenia. Tak môžete nájsť svoju obľúbenú pieseň za pár sekúnd.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať