Zariadenie Digital Voice Tracer

  Zariadenie Digital Voice Tracer

  Vytváranie poznámok v tej najdokonalejšej podobe

  Zariadenie Philips Digital Voice Tracer 660 predstavuje pokročilý, štýlový a praktický nástroj na organizovanie vášho života. Jednogigová pamäť, užitočná funkcia budíka a pribalený mikrofón s uchytením na golier je presne to, čo potrebujete. Môžete zaznamenávať svoje poznámky a prehrávať svoju obľúbenú hudbu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zariadenie Digital Voice Tracer

1 GB, Doba nahrávania 139 hod. LFH0660/00 Nájsť podobné výrobky

Vytváranie poznámok v tej najdokonalejšej podobe

Staňte sa pánmi svojho času

 • Nahrávanie aktivované hlasom pre zachytávanie poznámok bez použitia rúk

  Hlasom aktivované nahrávanie je pohodlná funkcia na nahrávanie bez použitia rúk. Keď je zapnutá, nahrávanie sa spustí automaticky, keď začnete rozprávať. Keď prestanete rozprávať, nahrávanie sa automaticky zastaví a znovu sa spustí, keď začnete opäť hovoriť.

 • Stereo mikrofón pripevniteľný na chlopňu goliera a slúchadlá sú súčasťou dodávky

  Ľahká stereo slúchadlová súprava navrhnutá pre komfort pri dlhom používaní a viacsmerový stereo mikrofón pripevniteľným na chlopňu goliera dopĺňajú výbavu vášho zariadenia Voice Tracer. Vysoká citlivosť zachytávania mikrofónu poskytuje vynikajúcu kvalitu nahrávok, zatiaľ čo stereo slúchadlová súprava reprodukuje kvalitný zvuk.

 • Extra veľký podsvietený displej pre bleskový náhľad

  Veľký grafický displej vám umožňuje za prvý pohľad získať všetky významné informácie o súbore a vďaka podsvietenému displeju aj pri slabom osvetlení.

 • Okamžité jednodotykové nahrávanie – od vypnutia k režimu nahrávania

  Stlačte a chvíľu podržte stlačené tlačidlo nahrávania, čím zapnete zariadenie Digital Voice Tracer a okamžite spustíte nahrávanie.

 • Organizujte svoje súbory rýchlym a jednoduchým spôsobom pomocou štyroch priečinkov

  Digitálny záznamník VoiceTracer podporuje až 99 záznamov v každom zo štyroch dostupných priečinkov, vďaka čomu je možné rýchlo a jednoducho organizovať súbory.

 • Bleskový prenos nahrávok a údajov cez vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0

  Vďaka rýchlemu prenosu údajov cez vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 je prenos nahrávok do PC až 40x rýchlejší v porovnaní s pôvodným štandardom USB.

 • Vychutnajte si prehrávanie hudby vo formáte MP3 a WMA

  Svoju hudobnú zbierku a prevzaté skladby ukladajte vo vašom zariadení Digital Voice Tracer. Podporuje sa prehrávanie hudobných súborov vo formáte WMA a MP3.

 • Výnimočne veľký predný reproduktor pre priezračne čistú reprodukciu hlasu

  Veľké reproduktory majú väčšiu kapacitu pri vytváraní zvuku, vďaka čomu zaisťujú silný a bohatý zážitok z hudby.

 • Päť režimov nahrávania pre nahrávanie do populárneho formátu MP3

  Vyberte si spomedzi niekoľkých režimov nahrávania, od dvoch vysokokvalitných stereo režimov vrátane SHQ a HQ, až po tri monofonické režimy vrátane SP, LP a SLP poskytujúce dlhšiu dobu nahrávania.

 • Ľahký a ergonomický dizajn

  Malý a ľahký, takže niekedy ani nezistíte, že ho máte so sebou. Strčte ho do vrecka alebo tašky a zoberte si ho všade. Odolné puzdro a atraktívny ergonomický dizajn vás presvedčia o tom, že sa ho oplatí mať vždy so sebou.

 • Veľkokapacitné ukladanie pomocou rozhrania USB zaručuje maximálnu kompatibilitu

  Zariadenie Voice Tracer, ktoré je veľkokapacitným úložným zariadením USB, je pohodlným riešením na zálohovanie a prenášanie súborov. Zariadenie Voice Tracer sa pripája k počítaču pomocou USB pripojenia a nevyžaduje inštaláciu špeciálneho softvéru. Zariadenie Voice Tracer sa automaticky zobrazí ako vymeniteľná jednotka, vďaka čomu je možné presúvať súbory do jednotky a z jednotky pomocou myši.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať