SpeechMike Premium

USB diktovací mikrofón

  SpeechMike Premium

  USB diktovací mikrofón

  Najlepšia kvalita nahrávania vo svojej triede

  Technológie SpeechMike Premium posúvajú nahrávanie hlasu na úplne novú úroveň. Či už je to voľne sa pohybujúci presný mikrofón štúdiovej kvality, kovová mriežka mikrofónu s optimalizovanou štruktúrou, vstavaný filter na potlačenie šumu alebo antibakteriálny povrch, ide vždy o špičkovú kvalitu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SpeechMike Premium USB diktovací mikrofón

Najlepšia kvalita nahrávania vo svojej triede

s presným mikrofónom

 • Antibakteriálne telo a tlačidlá pre hygienickú prácu

  Kryt a tlačidlá zariadenia SpeechMike Premium sú vytvorené z antibakteriálnych plastov, ktoré ho chránia pred všetkými druhmi baktérií. Antibakteriálne materiály sú účinné proti širokému spektru rôznych mikroorganizmov, ako sú baktérie (napr. pneumokokové bacily a multirezistentné mikroorganizmy ako MRSA), vírusy (napr. HIV, chrípka, atď.), huby (napr. Aspergillus niger) alebo riasy. Antibakteriálny účinok na zariadení SpeechMike Premium trvá minimálne päť rokov.

 • Snímač čiarového kódu na modernú dokumentáciu

  Pripojte údaje klienta alebo pacienta k nahraným súborom jednoducho pomocou zoskenovania čiarového kódu (len pre zariadenia SpeechMike Premium barcode). Zoskenované informácie sa automaticky pripoja k nahranému súboru, a tým zefektívňujú celý proces dokumentácie. Všetky zoskenované informácie sa správne pripoja, čím sa zvýši bezpečnosť a priestor na úsporu nákladov. So zariadením SpeechMike Premium môžete skenovať čiarové kódy už zo vzdialenosti 60 cm/23 palcov, čo predstavuje dvojnásobnú vzdialenosť v porovnaní s jeho predchodcom.

 • Ergonomický tvar na dokonalé držanie v ruke

  Keďže zadný diktovací mikrofón je rovnako dôležitý ako predný, spoločnosť Philips kladie dôraz na tvar, ktorý dokonale sadne do ľudskej ruky, a tým znižuje neúmyselné stláčanie tlačidiel. Aktivátor a „príkazové“ tlačidlo na zadnom kryte sú navrhnuté tak, aby boli v dokonale vhodnej polohe. Také ergonomické diktačné zariadenie ako SpeechMike Premium tu ešte nebolo.

 • Voľne sa pohybujúci, oddelený mikrofón na precíznu prácu

  Mikrofón v novom zariadení SpeechMike Premium je oddelený od krytu a poskytuje neuveriteľne jasné a krištáľovo čisté nahrávky, ktoré v oblasti stolových diktačných systémov nemajú konkurenciu. Kompletne prerobené odpruženie mikrofónu zaručuje, že sa nenahrá skoro žiadny zvuk pozadia, dotykov, klikania ani žiadny konštrukčný šum. Táto technika pochádza zo štúdiových mikrofónov, aby sa zabezpečilo, že zvuk pri nahrávaní nebude ničím rušený – a tým sa dosiahli vynikajúce výsledky aj pri rozpoznávaní reči.

 • Voľne konfigurovateľné tlačidlá pre vlastný spôsob práce

  Pomocou štyroch voľne konfigurovateľných tlačidiel umiestnených v dolnej časti ovládacieho panela je možné zariadenie SpeechMike Premium lepšie prispôsobiť pre ľubovoľného používateľa či aplikáciu. Pracujte podľa svojich predstáv – výhoda, ktorú vám ponúka iba Philips SpeechMike.

 • Integrovaný snímač pohybu stíši mikrofón, keď sa nepoužíva

  Ako zariadenie s revolučnou technológiou je Philips SpeechMike Premium vybavený integrovaným snímačom pohybu, vďaka čomu sa zo stacionárneho diktafónu stalo prvé zariadenie, ktoré môžete ovládať pohybom vašej ruky. Rozpozná, keď ho položíte na stôl, stíši mikrofón, a keď ho zdvihnete, opäť mikrofón zapne. Existuje veľa situácií, pri ktorých môže byť táto funkcia nápomocná, napríklad vám zazvoní telefón alebo niekto vstúpi do vašej kancelárie. A navyše si môžete naprogramovať osobné udalosti, napríklad pozastavenie a pokračovanie v nahrávaní.

 • Integrovaný filter praskania na perfektnú kvalitu nahrávania

  Oblasť mikrofónu zariadenia SpeechMike Premium sa skladá z viacerých vrstiev, aby bol zaznamenaný zvuk jasnejší a vernejší originálu. Jednou z nich je vlna vložená nad a pod kapsulou s mikrofónom. Vlna filtruje všetky rušivé zvuky, ako napríklad praskavé a syčivé zvuky, čím sa zaručene dosiahnu dokonalé výsledky, aj keď máte diktafón veľmi blízko.

 • Väčšia plocha reproduktora na bezchybné prehrávanie

  V porovnaní s jeho predchodcom je zariadenie SpeechMike Premium vybavené dvojnásobne veľkou plochou reproduktora, ktorá umožňuje prehrávanie nahrávok v jasnej a čistej kvalite.

 • Laserom snímaný, samočistiaci guľový ovládač na plynulé ovládanie

  Zariadenie SpeechMike Premium obsahuje zabudovaný vysokoprecízny guľový ovládač z nehrdzavejúcej ocele. Samomazacie a veľmi odolné teflónové ložiská zaručujú plynulé používanie v priebehu celej životnosti. V kombinácii s laserovým snímačom a samočistiacou funkciou je guľový ovládač precízny a trvácny ako ešte nikdy predtým. Guľový ovládač môžete navyše v prípade potreby vyčistenia vybrať von zo zariadenia.

 • Kovová mriežka mikrofónu s optimálnou štruktúrou

  Vďaka dômyselne navrhnutej mriežke mikrofónu je kvalitný mikrofón nového zariadenia SpeechMike Premium ešte lepší. Šesťhranné otvory použité v kovovej mriežke disponujú trikrát väčším povrchom ako jeho predchodca a sú navrhnuté na vytváranie krištáľovo čistých nahrávok.

 • Optimalizovaný ovládací panel na pohodlnú prácu

  Spoločnosť Philips je známa výrobou veľmi ergonomických zariadení. SpeechMike Premium bolo testované a označené zákazníkmi ako výrobok, ktorý sa najpohodlnejšie drží v ľudskej ruke. Zóna diktovania je navrhnutá optimálne pre čo najmenší pohyb palca. Tlačidlá potrebné na ovládanie sú umiestnené v strede, v oblasti najvhodnejšej pre palec, čím pre používateľa zaručujú dokonale ergonomické a nenáročné ovládanie. Tlačidlá, ktoré sa menej používajú, sú umiestnené hore a dole. Všetky tlačidlá sú tvarované tak, aby pri dotyku poskytli čo najlepšiu odozvu.

 • Leštený povrch na zníženie nežiaducich zvukov pri dotyku

  Telo zariadenia SpeechMike Premium je vyrobené z prvotriednych polymérov. Je vybavené lešteným povrchom a materiál obsahuje perleťovú kovovú prísadu, ktorá poskytuje vysokokvalitný kovový efekt a dodáva mu odolnosť pred zvukmi pri dotyku a odtlačkami prstov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať