DVD/SACD systém domáceho kina

  DVD/SACD systém domáceho kina

  Úplne ponorení do filmu a hudby

  Vyžaduje sa harmónia a rovnováha. Kvalitný dizajn s dôrazom na detaily ich umocňuje. Jednoducho čistota zvuku a obrázkov zaručí potešenie zo zážitku...

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úplne ponorení do filmu a hudby

Viackanálové Super Audio

 • Neodýmiové reproduktory pre zvuk krištáľovo čistej kvality

  Neodýmiové reproduktory pre zvuk krištáľovo čistej kvality

  Vychutnajte si jedinečnú, prirodzenú a krištáľovo čistú kvalitu zvuku so všesmerovým výškovým reproduktorom so zliatinovými pásmi. Dipóly, ktoré vyžarujú vysoké frekvencie v celom 360-stupňovom pásme, prinášajú veľmi „otvorenú“ širokospektrálnu zvukovú reprodukciu s iskrivou jasnosťou a zdôraznením detailov vo vyšších tónoch. To ďalej zdokonaľuje priestorový zážitok vo viackanálovom systéme. Tento rozdiel je veľmi jasný pri prehrávaní diskov Super Audio CD, kde je jasnosť zvuku vo vynikajúcej kvalite.

 • Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • Viackanálové Super Audio CD pre úplné ponorenie sa do hudby

  Viackanálové SACD je hudobný formát novej generácie, ktorý ponúka ultra vysokú kvalitu reprodukcie hudby. S viackanálovým priestorovým zvukom 5.1 a plnou kompatibilitou s formátom CD vpred aj spätne, čím dosahuje bezkonkurenčný zvukový výkon pre vaše potešenie z počúvania.

 • Prevzorkovanie CD zvyšuje rozlíšenie pre skvelý zvuk CD

  Prevzorkovanie CD je vyspelá technológia na spracovanie zvuku, ktorá inteligentne aktualizuje zvuk bežných CD zvyšovaním časového rozlíšenia a rýchlosti vzorkovania na zdokonalenie zážitku z hudby.

 • 4 x video prevzorkovanie pre zlepšenie kvality obrazu

  Video prevzorkovanie je technológia, ktorá znižuje skreslenie, aby dramaticky zlepšila kvalitu obrazu. Zvýšenie spracovania videa na 54MHz alebo dokonca 108MHz prakticky konvertuje video na formát 8:8:8* (54MHz) alebo 16:16:16 (108MHz), ktorý má približne 4 až 8-násobne väčšiu šírku pásma horizontálneho rozlíšenia ako v bežných DVD formátoch. Toto spracovanie rapídne znižuje „clonové“ skreslenieMPEG, čo spôsobuje čistú a neskreslenú kvalitu obrazu.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R a CD-RW

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čím zabezpečuje maximálnu diskovú kompatibilitu a pôžitok z počúvania.

 • Obrázkové CD (JPEG) s prehrávaním hudby (MP3)

  Obrázkové CD je CD-R alebo CD-RW disk, na ktorý môžete uložiť vašu MP3 hudbu a digitálne obrázky. Po vložení obrázkového CD do DVD prehrávača sa na obrazovke zobrazí ponuka, ktorá bude zobrazovať vaše súbory vo formáte JPEG a/alebo MP3, ktoré sa nachádzajú na disku. Iba si zvoľte hudobné a obrázkové súbory, ktoré si chcete vychutnať a stlačte tlačidlo play alebo OK. Môžete si pozrieť vaše obrázky na televízore pri súčasnom prehrávaní hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať