Mikro HiFi systém

  Mikro HiFi systém

  Diaľkové ovládanie MP3 hudby z vášho PC

  Užite si slobodu diaľkového ovládania MP3 skladieb z počítača a vychutnajte si ich prostredníctvom výkonných, dynamických reproduktorov MC-500. Milovníci hudby uvítajú komplexné zvukové riešenie pomocou pripojenia počítača cez port USB na prehrávanie MP3 a použitie funkcie Max Sound. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Diaľkové ovládanie MP3 hudby z vášho PC

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • 2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk

  2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk
 • Počítačové prepojenie USB zmení počítač na ohromný MP3 jukebox

  Počítačové prepojenie USB umožňuje prehrávať hudbu MP3 cez výkonné reproduktory zvukových systémov spoločnosti Philips namiesto reproduktorov počítača. Po pripojení počítača priamo do audiosystému káblom USB môžete prenášať MP3 hudbu priamo do svojho zvukového systému, čím sa z počítača stane ohromný jukebox hudby MP3. Tlačidlá ovládania na zvukovom systéme a diaľkový ovládač ponúkajú jednoduchú navigáciu a ovládanie hudby MP3, uloženej na zozname skladieb v programe MusicMatch. Na displeji zvukového systému môžete zobraziť aj informácie o názve skladby ako aj čas trvania.

 • Virtual Environment Control a simulované nastavenie zvuku

  Virtual Environment Control (VEC) vytvára virtuálne zvukové prostredie, v ktorom môže poslucháč počúvať hudbu, akoby znela v rôznych simulovaných nastaveniach zvuku. Nastavenia zvuku VEC digitálne imitujú akustické efekty, charakteristické pre špeciálne miestnosti a prostredia ako sály, kiná a koncerty. Navodením zvukového okolia rôznych prostredí a situácií VEC dramaticky stupňuje vaše potešenie z obľúbenej hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať