Mikro HiFi systém

  Mikro HiFi systém

  Veľký zvuk a kompaktný dizajn

  Veľký zvuk v malom ,elegantnom dizajne! Klasický MC 150 prináša dynamický zvukový výkon a podstatné funkcie, ktoré vám poskytnú potešenie z hudby práve tam, kde sa vám páči.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Veľký zvuk a kompaktný dizajn

 • Funkcie časovača vypnutia a zapnutia

  Funkcie časovača vypnutia a zapnutia

  Množstvo budíkov ponúka široký výber spôsobov budenia. Tento rádiobudík Philips vás zobudí rádiom alebo klasickým bzučiakom. Časovač vypnutia umožňuje naprogramovať požadovanú dĺžku prehrávania hudby tak, aby zodpovedala vášmu bežnému času potrebnému na zaspávanie. Bez ohľadu na vaše nároky na rádiobudík – či už je to ranný bzučiak so stabilným tónom alebo počúvanie obľúbenej hudby pri zaspávaní, tento rádiobudík vám splní všetky želania.

 • Digitálne ladenie s 30 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať