Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Ideálne zariadenie na večierky

  Roztočte svoju najlepšiu párty naplno so zariadením Philips NTRX100, ktoré obsahuje dva otáčateľné disky na prehrávanie hudby z dvoch smartfónov a ich nabíjanie, mixovanie a zoraďovanie skladieb z hudobných knižníc oboch týchto zariadení. Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth je jednoduchý vďaka jednodotykovému párovaniu pomocou technológie NFC. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ideálne zariadenie na večierky

Posadnutí zvukom

 • Dynamické osvetlenie pre noc plnú tanca

  Dynamické osvetlenie pre noc plnú tanca

  Nechajte sa unášať hypnotickým rytmom hudby. Štýlové svetlá blikajú do rytmu vašich skladieb a vytvárajú lepšiu zábavu a vzrušujúcu atmosféru. Ak práve osvetlenie nepotrebujete, môžete túto funkciu vypnúť. Tieto úžasné dynamické svetlá dodajú vašim tanečným večierkom, búrlivým oslavám aj príjemným stretnutiam jedinečné čaro.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Tlačidlo NX bass na okamžité zosilnenie basov a svetelné efekty

  Tlačidlo NX bass na okamžité zosilnenie basov a svetelné efekty

  Funkcia NX bass, ktorá je súčasťou všetkých zariadení v tomto rade, dočasne zosilní basy a hlasitosť na extrémnu úroveň. Stlačte tlačidlo NX bass a okamžite oživte svoj zvuk, aktivujte šialené svetelné efekty a pocíťte masívne basy zo subwooferov priamo vo vašich kostiach.

 • Dvojité pripojenie Bluetooth umožňuje prúdový prenos hudby z 2 smartfónov

  Dvojité pripojenie Bluetooth umožňuje prúdový prenos hudby z 2 smartfónov
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zariadenie nesmiete nadmerne používať s hladinou hlasitosti vyššou ako 85 decibelov, pretože by to mohlo poškodiť váš sluch.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať