Originálne rádio

  Originálne rádio

  Originálne rádio

  Zaspomínajte si na staré dobré časy s týmto rádiom z radu Original. Šarm 50. rokov, ktorý mu dodáva dizajn klasického rádia Philips z roku 1955, v kombinácii so skvelým zvukom vám poskytne výkonné basy a krištáľovo čisté prehrávanie vysielania DAB+ a FM, ako aj bezdrôtové prehrávanie hudby z inteligentných zariadení pomocou pripojenia Bluetooth. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 249,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Originálne rádio

Bluetooth®, DAB+, FM, USB port na nabíjanie, 20 W ORT7500/10 Nájsť podobné výrobky

Originálne rádio

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Automatická synchronizácia času bez námahy zabezpečí presný čas

  Automatická synchronizácia času bez námahy zabezpečí presný čas

  Pomocou funkcie automatického nastavenia času v rádiobudíku nemusíte už nikdy zadávať čas. Hodiny automaticky vykonajú synchronizáciu s rozhlasovým signálom, dokonca aj keď sú vypnuté. Pri bezprostrednej potrebe nastavenia sa samé aktualizujú do jednej minúty a potom vykonávajú pravidelnú synchronizáciu s rozhlasovými signálmi, takže vždy ukazujú presný čas. Od prvého momentu vybalenia rádiobudíka zo škatule až po výpadok napájania sa môžete na svoj výrobok Philips spoľahnúť, že vám bez námahy a zaručene vždy poskytne správny čas.

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Moderná interpretácia ikonického dizajnu rádia Philetta

  Moderná interpretácia ikonického dizajnu rádia Philetta

  Inšpirované originálnym rádiom z roku 1955 – toto originálne rádio vychádza z ikonických prvkov legendárneho rádia od spoločnosti Philips z roku 1955, známeho aj ako Philetta „254“. V tom čase toto kompaktné rádio priťahovalo masy svojím jednoduchým dizajnom, silným zvukom a krištáľovo čistým príjmom. História výroby rádií v spoločnosti Philips siaha do roku 1927. Počas nasledujúcich desaťročí sa z mnohých modelov stali uznávané ikony a zberateľské kúsky.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Prehrávajte hudbu z mobilného telefónu a PC prostredníctvom technológie Bluetooth

  Prehrávajte hudbu z mobilného telefónu a PC prostredníctvom technológie Bluetooth
 • Zabudované zobrazenie hodín

  Zabudované zobrazenie hodín
 • Digitálne ladenie s 30 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Nabíjanie cez USB

  USB port na nabíjanie umožňuje nabíjať mobilné zariadenia, ako napríklad smartfóny, iPhone alebo iPad

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať